Lituanica vs Randeris (80:41)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lituanica“ antrąjį etapą pradėjo triuškinančia pergale

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 840

Ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos „Mažosios“ taurės P pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lituanicos“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios geriau atrodę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir tik didino persvarą. Antrame kėlinuke „Randeris“ kiek pagerino puolimą, tačiau ilgai nesnaudę „Lituanicos“ žaidėjai spurtavo ir po dviejų kėlinių turėjo penkiolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos, per visą trečiąjį kėlinį nė taško nepelnę svečiai dar labiau atsiliko nuo varžovų, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 34-ių taškų. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, ko pasekoje „Lituanica“ pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 80:41 (20:11, 21:15, 19:0, 20:15).

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau pirmuosius taškus pelnę „Randerio“ žaidėjai nežymiai deficitą sumažino. Po to sekė „Lituanicos“ kelių taiklių baudų metimų maratonas, po kurių jie įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai padidino savo persvarą iki devynių taškų. 20:11.

Antrą ketvirtį kiek geriau pradėję svečiai šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau čia pat pora rezultatyvių atakų surengę „Lituanicos“ žaidėjai susigrąžino turėtą pranašumą. Iškart po to sekė sėkminga „Randerio“ atkarpa, kurios dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, tačiau į tai aikštės šeimininkai atsakė rezultatyvia atkarpa 10:0, po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Per likusį laiką ekipos dar apsikeitė taškais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. 41:26.

Didžiausias „Randerio“ košmaras prasidėjo trečiame kėlinuke, kuomet jie nesugebėjo surengti nei vienos rezultatyvios atakos, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai pelnė devyniolika taškų ir padidino skirtumą tarp komandų iki 34-ių taškų. 62:26.

Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau dominavę aikštės šeimininkai vis labiau tolo nuo priešininkų. Jau pačioje pradžioje sužaidę atkarpą 11:4 įgijo 41-ieno taško pranašumą. Kiek vėliau svečių gretose pasižymėjęs M.Žemaitis kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tas jau nieko nekeitė ir daugiau nei užtikrintą pergalę pasiekę „Lituanicos“ krepšininkai antrą etapą pradėjo sėkmingai. 80:41.

„Lituanica“: Andrius Okulič-Kazarinas – 15 tšk., Ignas Flenderis – 14 tšk., Gediminas Šuklevičius – 14 tšk., Donatas Maciulevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Dmitrij Kvitka – 10 tšk.

„Randeris“: Edgaras Armonavičius – 11 tšk., Mantas Žemaitis – 11 tšk., Laimonas Steponavičius – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Lituanica“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:56 val.)