Elektromontuotojas vs Kauno technikos kolegija (68:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

V. Alonderio metimas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę „Kauno technikos kolegijai“

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 21:07 val., peržiūros: 982

Lapkričio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė formalius svečius „Kauno technikos kolegiją“. „Elektromontuotojas“ pirmame ture buvo iškovojęs penkias pergales ir kartą buvo pralaimėjęs. „Kauno technikos kolegija“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir kartą buvo pralaimėjusi.

Sužaidus pirmas tris minutes rezultatu 0:5 pirmavo „Kauno technikos kolegija“. Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „Elektromontuotojas“. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo dviejų taškų persvarą (5:7), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technikos kolegija“. Po jos komandos žaidė lygiai. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (10:11). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Elektromontuotojas“, kuriam pavyko įgyti dviejų taškų pranašumą (18:16).

Antrą antro kėlinio minutę „Elektromontuotojo“ pranašumas buvo padidėjęs iki septynių taškų (23:16). Trečią minutę „Kauno technikos kolegija“ pradėjo vytis varžovus, o sužaidus penkias minutes rezultatas tapo lygus (25:25). Antroje ketvirčio pusėje komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Įpusėjus rungtynėms „Kauno technikos kolegija“ turėjo trijų taškų pranašumą (30:33).

Įpusėjus ketvirtai trečio kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (41:41), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technikos kolegija“. Po jos komandos žaidė nerezultatyviai. Sekančią beveik trijų minučių atkarpą rezultatu 2:0 laimėjo „Elektromontuotojas“. Sužaidus septynias minutes „Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės (45:43). Po jos „Elektromontuotojas“ gynėsi be klaidų, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė tik penki taškai (48:43).

Per pirmą ketvirto kėlinio minutę „Elektromontuotojo“ pranašumas padidėjo iki septynių taškų (52:45). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus septintai minutei komandas skyrė septyni taškai (63:56), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technikos kolegija“. Devintą minutę „Kauno technikos kolegijai“ pavyko priartėti prie varžovų iki trijų taškų (68:64). Likus 40 sekundžių iki ketvirčio pabaigos „Kauno technikos kolegija“ pasivijo varžovus (68:68). Likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos V. Alonderio taiklus dvitaškis išplėšė pergalę „Kauno technikos kolegijai“ (68:70).

“Kauno technikos kolegija“ iškovojo šeštą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo antrą kartą.

„Kauno technikos kolegijos“ trenerė S. Donelaitė džiaugėsi iškovota sunkia pergale: „Nors pralaiminėjome vienu metu dešimt taškų, bet kas kaunasi tam ir Dievas padeda :). Labai džiaugiuosi pergale.“ Paklausta, kas lėmė pergalę, trenerė atsakė: „Šiandien labai gerai žaidėme gynyboje.“ Paklausta, kiek įtakos pergalei turėjo aktyvus aukštaūgių žaidimas po krepšiu, trenerė atsakė: „Šarūnas daug kartų blokavo varžovų metimus, jis yra geras centras kaip ir kiti žaidėjai. Tiesiog viskas susidėjo į pergalę. Atrodo ir kamuolių daug praradome, bet viskas baigėsi gerai.“

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Patys kalti, kad pralaimėjome. Psichologiškai gal kai kurie žaidėjai palūžo, išsibaudavo keli žaidėjai. Mums nekrito, varžovai pradėjo spausti, kai kurie žaidėjai pasimetė, laiko likusio nesusekėme. Gaila, kad pralaimėjome.“ Paklaustas, ar komandos lygaus pajėgumo, treneris atsakė: „Pakankamai lygios komandos šiandien žaidė. Grupė ši tikrai labai stipri bus, žiūrėsime kas gausis. Stengsimės patekti į kitą etapą.“

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 21 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Marius Ivaškevičius – 10 tšk.

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 24 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Lukas Patašius – 20 tšk., Vytautas Alonderis – 16 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:44 val.)Įnirtingoje kovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 20:16 val.)Kauno NTI-PN namuose nusileido Kauno technikos kolegijos ekipai (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:59 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)