United ‒ „Alta transportas“ vs Veiverių „Amberis“ (120:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 00:44 val., peržiūros: 1505

Pirmadienį, vasario 15 dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp K pogrupio komandų – vietos United ‒ „Alta transportas“ bei svečių Veiverių „Amberio“. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai diktavo savo sąlygas šiose rungtynėse ir buvo įgavę dviženklį pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir grąžino šiokią tokią intrigą į rungtynes. Visgi, antrajame kėlinyje United ‒ „Alta transportas“ pelnė 23 taškus be atsako ir nuo to laiko pradėjo vis labiau tolti nuo savo varžovų, kol galiausiai iškovojo lengvą pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 8:0 šeimininkų ekipos spurtu. Tuomet pirmuosius taškus pelnė ir svečiai, bet netrukus United ‒ „Alta transportas“ dar porą kartų sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir jau įgavo dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, bet vienu mažu žingsneliu priekyje buvo šeimininkai, kurie po truputį dar labiau didino savo pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje Veiverių „Amberis“ smeigė tris tolimus metimus, o varžovams leido pelnyti tik du taškus bei taip sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Taigi, po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 23:17. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo kelis kartus sėkmingai užpuolusios varžovų krepšius, bet tuomet, daug klydusi ir per daug atsipalaidavusi United ‒ „Alta transportas“ ekipa kiek susigriebė ir pradėjo dominuoti abejose aikštelės pusėse. Jie pelnė net 23 taškus paeiliui bei taip tiesiog panaikino bet kokią intrigą šiose rungtynėse. Po pirmosios rungtynių pusės komandas jau skyrė 27 taškai – 53:26.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu porai minučių. Vėliau, šeimininkai dar kartą spurtavo – šįkart 17:2 ir padidino savo pranašumą jau iki 40-ties taškų. Per likusią kėlinuko dalį komandos sužaidė apylygiai, o rezultatas po trijų kėlinukų buvo 85:43. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Abejos komandos jau nedėjo pastangų gynyboje, kadangi tai atsispindi ir kėlinukų rezultatuose – komandos sužaidė rezultatyviausius sau kėlinukus per ketvirtąjį kėlinį. Vis tik, United ‒ „Alta transportas“ dar labiau tolo nuo savo varžovų iki pat rungtynių pabaigos, o galiausiai ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 120:67.

United ‒ „Alta transportas“: Donatas Gudeliauskas – 36 tšk. (10 rezult. perd., 9 perimt. kam.), Žygimantas Krupskis – 31 tšk. (16 atk. kam., 8 rezult. perd.), Ignas Jančiukas – 25 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Simonas Pupkevičius – 16 tšk. (15 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Julius Bereiša – 23 tšk., Saimonas Pažėra – 18 tšk. (11 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.)

Abiejų komandų treneriai atsisakė pateikti komentarus.

„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)