United ‒ „Alta transportas“ vs Kėdainiai (77:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale.

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1491

Vasario 22 dieną C lygos „ALTreklama“ pirmenybėse susitiko šeimininkų statusą turėjusi United – „Alta transportas“ ir svečiai „Kėdainiai“. Abi ekipos antrajame etape papuolė į didžiosios taurės K pogrupį. Tai buvo antrasis susitikimas tarp šių ekipų, pirmąjį kartą laimėjo „Kėdainiai“ rezultatu (94:68). Todėl šiandien United – „Alta transportas“ ekipa buvo nusiteikusi atsirevanšuoti varžovams ir tuo pačiu pakilti aukščiau turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų vidurio puolėjo Ž.Krupskio dvitaškiu metimu (2:0) ilgai netrukus „Kėdainiai“ atsakė taikliu tritaškiu metimu ir buvo matyti, jog žaidėjų nekausto startinis jaudulys. Svečiams pavyko pirmauti pirmąsias 3 minutes, tačiau vėliau šeimininkų gynėjas J.Grigaras vėl persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (8:7). Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo apiligus (17:16), vis dėlto kėlinio pabaiga priklausė United – „Alta transportas“ ekipai, kurie spurtavo kėlinio pabaigoje ir po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje rezultatu (28:19).

Antrajame kėlinyje šeimininkai nemažino apsukų ir sužaidus 4 minutes jie jau pirmavo rezultatu (39:26). Tačiau svečiai nebuvo nusiteikė nusileisti ir kovojo toliau jų gretose puikų žaidimą demonstravo E.Daukšą, kuris timptelėjo ekipą į priekį ir sužaidus 2 kėlinius jie atsilikinėjo rezultatu (45:38).

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipoje toliau nesustabdomas buvo Ž.Krupskis, kuris baudos aikštelėje darė ką norėjo ir skirtumas išaugo vėl (49:41). Kėdainiai toliau kovojo ir draskė varžovų gynybą aštriais prasiveržimais, to pasėkoje po taiklaus T.Lukoševičiaus metimo komandas skyrė tik 1 taškas (52:51). Kiek sėkmingiau rungtynių pabaiga susiklostė šeimininkams ir po 3 kėlinių jie buvo priekyje (58:51).

Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos braukė prakaito lašus ir kovojo iš paskutiniųjų. Sužaidus 5 minutes skirtumas tarp ekipų buvo minimalus (66:64). Tačiau iš eilės pelnyti 6 šeimininkų taškai tarsi padėjo tašką šiame susitikime (72:64). Po tokio akibrokšto Kėdainiai paprašė minutės pertraukėles, po kurios jiems pavyko paspausti varžovus ir po taiklaus T.Lukoševičiaus dvitaškio skirtumas buvo tik 3 taškai (74:71). United – „Alta transportas“ ekipa nebeklydo daugiau ir užtikrintai sužaidė paskutinę minutę taip švęsdama pergalę rezultatu (77:71).

Po rungtynių laimėtojų treneris M.Lebedys apie rungtynes sakė:

Geri varžovai, smagu pasižaisti.

Kaip dėl atkrintamųjų, kokios nuotaikos?

Kaip ir viso sezono metu, stengsimės ir eisim laimėti.

United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)Ž.Krupskio sugrįžimas paženklintas „United ‒ Alta Transportas“ pergale (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 22:51 val.)