VU KHF vs Kauno Rami (84:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus

2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 17:00 val., peržiūros: 1399

Sausio 9 dieną, 14:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai). Nors šiose rungtynėse šeimininkai susirinko vos šešiese, tačiau jau pirmojo kėlinuko metu jiems pavyko pasiekti labai solidų pranašumą, o ir vėliau jų persvara tik augo. „Kauno Rami“ dar bandė kovoti, bet trečiojo kėlinuko metu galutinai palūžo ir tik akimis palydėdavo tolstančius varžovus. „VU KHF“ labai galingai finišavo ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 84:49.

Rungtynių pradžioje tikrai neatrodė, kad viena iš komandų patirs didelį sutriuškinimą. Abi ekipos labai sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet staiga „Kauno Rami“ žaidimas sustojo. Varžovai puikiai uždarė abu svečių lyderius (G. Rinkevičių ir Š. Petraitį), o patys demonstruodami įvairapusišką puolimą greitai tolo. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 8 taškų ribą, o ir vėliau nesustojo augęs. Varžovams ginantis zona „VU KHF“ krepšininkai puikiai pataikydavo iš toli, o tai jų puolimą darė tik dar sunkiau sustabdomu. Iki ilgosios pertraukos šeimininkai jau buvo pasiekę 15 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 40:25.

Nors antroje rungtynių dalyje „Kauno Rami“ startavo užtikrintai ir jiems pavyko skirtumą sumažinti iki 10 taškų, tačiau tai buvo viskas. „VU KHF“ dar kartą nutolo, privertė varžovus nervintis ir greitai rinktis pražangas, o skirtumas tarp ekipų pasiekė ir 20 taškų ribą. Dabar „Kauno Rami“ komanda visiškai sustojo, ketvirtojo kėlinuko metu jie pelnė vos 2 taškus (!). Aišku, „Kauno Rami“ visiškai nerado motyvacijos kautis iki galo, bet „VU KHF“ vis tik sugebėjo kontroliuoti rungtynes iki pat pabaigos ir įrodė, kad net ir turėdami vos vieną keitimą gali pasiekti labai daug savo komandiniu žaidimu. Rungtynės baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale 84:49.

„VU KHF“:

„laimėjome prieš varžovus taktiškai, jau pirmojo kėlinuko metu sugebėjome juos apžaisti, susitvarkėme su jų aukštu žmogumi, o pas mus visi žaidėjai gali sužaisti labai gerai“.

VU KHF: Marius Lukauskas – 27 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Kiveris – 16 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Jakštas – 15 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.)

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Šilkauskas – 8 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Rinkevičius – 8 tšk.

„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)