Randeris vs Kleboniškio „Vilkai“ (75:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 19 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“

2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 11:39 val., peržiūros: 1059

Penktadienį, vasario 19 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp P pogrupio komandų – vietos „Randerio“ bei svečių Kleboniškio „Vilkų“. Rungtynės prasidėjo totaliu „Randerio“ ekipos dominavimu abejose aikštelės pusėse, o po pirmųjų keturių minučių, jie jau turėjo susikrovę 15-os taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai per arti neprisileido savo varžovų, o to pasekoje ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Randerio“ ekipa, kurie spurtavo 13:0. Vėliau pirmuosius taškus pelnė ir Kleboniškio „Vilkai“, tačiau tuomet dar keturis taškus pridėjo šeimininkai ir komandas jau skyrė 15-a taškų po pirmųjų keturių minučių. Vėliau krepšys atsirišo ir svečių ekipai. Komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nekito. Vis tik, kėlinuko pabaigą kiek sėkmingiau sužaidė svečiai ir kiek apkarpė savo atsilikimą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 27:16. Antrasis kėlinukas tikrai nebuvo rezultatyvus. Komandoms gan sunkiai sekėsi užpulti, tad nei viena ekipa negalėjo pasinaudoti šia spraga. Kėlinuką geriau pradėjo Kleboniškio „Vilkai“, kurie pelnė pirmuosius penkis taškus šiame ketvirtyje ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Visgi, dar arčiau jiems priartėti nepavyko, o komandos kėlinį užbaigė apylygiu žaidimu. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 36:28.

Trečiasis kėlinukas rezultatyvumu taip pat nespindėjo. Komandoms vėl gan sunkiai sekėsi rasti būdą, kaip lengvai įmesti taškus į varžovų krepšį. Kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „Randerio“ ekipa, kurie pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo jau 14-os taškų atotrūkį. Vis tik, skirtumas po truputį pradėjo tirpti, o komandos kėlinuką užbaigė apylygiu žaidimu. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 49:38. Ketvirtajame kėlinyje komandoms jau kur kas geriau sekėsi puolime ir šis kėlinys buvo lygiai toks pats rezultatyvus, kaip ir pirmasis. Kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Randerio“ ekipa ir vėl nutolo turėdami 15-os taškų pranašumą. Vėliau Kleboniškio „Vilkai“ bandė vytis varžovus, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų ataką, tuo pačiu atsakydavo ir šeimininkų ekipa. Galiausiai „Randerio“ ekipa pradėjo mažais žingsneliais didinti savo pranašumą ir taip visi šansai pakovoti dėl pergalės Kleboniškio „Vilkams“ dingo. „Randeris“ kontroliavo rungtynes ir galiausiai iškovojo pergalę, rezultatu 75:55.

A. Miškinis („Randeris“):

„Komandos indėlis, jų susižaidimas. Jie patys už save atsako, viskas jų pačių yra įdėta. Pranašesni už varžovus buvome greičiu. Tik tai greičiu. Ir amžiumi, automatiškai, žymiai jaunesnė komanda, žymiai patirties gal daugiau“.

M.Loda (Kleboniškio „Vilkai“):
„Paprastos varžybos. Žaidėm, stengėmės, vakar per daug padauginom ir tiek“.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 25 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Šalaševičius – 19 tšk., Deividas Leonavičius – 17 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Kleboniškio „Vilkai“: Svajūnas Murauskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Liudas Bajer – 12 tšk., Remigijus Kuncevičius – 8 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:15 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Prastai krepšį atakavę ir daug kartų klydę Kleboniškio „Vilkai“ nusileido A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 03:01 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)