OnRoll vs Kauno NTI-PN (64:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 12 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Du kėlinius beveik be klaidų gynęsi „Kauno NTI-PN“ antrą kartą įveikė „OnRoll“ ir pasiekė aštunfinalį

2016 kovo 12 d., Šeštadienis, 16:09 val., peržiūros: 933

Kovo 12 dieną „NTI-PN“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose „Kauno NTI-PN“ rungtyniavo prieš „OnRoll“. Pirmas šešioliktfinalio rungtynes rezultatu 61:47 buvo laimėje „Kauno NTI-PN“. Šiandien „OnRoll“ rungtyniavo aikštės šeimininkų statusu, todėl salėje nebuvo „Kauno NTI-PN“ komandos sirgalių.

Rungtynių pradžia sunkiai klostėsi abiem komandom. Sužaidus beveik keturias minutes rezultatu 0:3 pirmavo „Kauno NTI-PN“, o „OnRoll“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos toliau persvara augo „Kauno NTI-PN“ naudai. Sužaidus šešias minutes rezultatu 1:11 pirmavo „Kauno NTI-PN“. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Kauno NTI-PN“ paprašė minutės pertraukėlės (1:14). Per likusį laiką „Kauno NTI-PN“ gynėsi be klaidų, o sužaidus pirmas 10 minučių keistu rezultatu pirmavo „Kauno NTI-PN“ (1:18).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos taškų pelnyti nesugebėjo, o įpusėjus ketvirtai minutei „OnRoll“ paprašė dar vienos minutės pertraukėlės (2:23). Įpusėjus kėliniui „OnRoll“ vis dar nebuvo pelnę taškų „iš žaidimo“ (3:30). Septintą minutę pirmus taškus „iš žaidimo“ pavyko pelnyti „OnRoll“, kai tikslą pasiekė taiklus tolimas metimas (6:32). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms geros gynybos dėka „Kauno NTI-PN“ turėjo 27 taškų pranašumą (10:37).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Kauno NTI-PN“ (10:41). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „OnRoll“ (12:41). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus šeštai minutei „Kauno NTI-PN“ paprašė minutės pertraukėlės (19:46). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 27 taškai (23:50). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „OnRoll“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 19 taškų (33:52).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (35:54). Antrą minutę „OnRoll“ sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (39:54). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno NTI-PN“ (39:59). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 21 taškas (45:66). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Kauno NTI-PN“ puolimas visisškai užstrigo, o tuo pasinaudoję „OnRoll“ sparčiai ėmė vytis varžovus. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (53:66), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno NTI-PN“. Per likusį laiką „Kauno NTI-PN“ nepelnė nei taško, o „OnRoll“ komandai tikriausiai pritrūko laiko, kad pasiektų pergalę šiose rungtynėse (64:66).

„Kauno NTI-PN“ pasiekė pergalę šešioliktfinalio serijoje ir aštunfinalyje susikaus su „Brentex Trailer“ komanda.

„Kauno NTI-PN“ komandos treneris Almantas Atkočaitis: „Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme labai gerai, ypač gynyboje. Antroje rungtynių pusėje varžovai geriau žaidė puolime. Mūsų vienas lyderių E.Mačiulis gavo penktą pražangą ir varžovai pradėjo sparčiai vytis. Kiek vėliau ir pagrindinis aukštaūgis P.Imbrasas gavo penktą pražangą. Aš kiek per daug vėliausi į diskusijas su teisėjais. Šiaip varžovai buvo stiprūs, bet džiaugiamės pasiekę pergalę ir kovosim aštunfinalyje.“

OnRoll: Tomas Ziutelis – 24 tšk. (23 atk. kam., 11 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 21 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 12 tšk.

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 25 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 24 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Pijus Imbrasas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2016 kovo 16 d., 22:43 val.
na nebloga mintis, tikrai ten pažaidus krepsini kitaip pradedi vertinti laisve...
Anonimas2016 kovo 13 d., 16:44 val.
Aš skaitau, kad į nuostatus reikia įtraukti privalomą punktą apie privalomas ekskursijas po uždraustą zoną, kad žaidėjai grįžę atgal įvertintų iš naujo laisvę, nekrėstų nesąmonių ir tai būtų atgrąsymo nuo ilgamečio kontrakto žaidžiant už zonos komandas.
Be jokių svarstymų leisti žaisti zonoje ir kuo daugiau kartų komandas siųsti ten žaisti tuo bus tik geriau. Gal net į nuostatus įtraukti punktą kiekviena KKL komanda turi įsipareigoti kartą per sezoną sužaisti parodomąsias varžybas zonoje. Arba dar variantas, kad KKL turi pradėti nuomotis zonos salę. Nuo to tik visiems būtų geriau/ramiau
Anonimas2016 kovo 13 d., 13:52 val.
Lyga ilgai svarste ka daryti su sia komanda, taciau prieme toki sprendima kad zaisti reikes Kauno NTI PN sporto saleje, nes kitaip labai sudetinga butu isspresti nuteistuju konvojavimo problema i kita sale. Aisku galbut vertetu specialiai siam reikalui itraukti i nuostatus papildoma punkta del sios komandos, galbut taip ir bus padaryta, kad nekiltu niekam papildomu klausimu. Dekojame uz supratinguma

KKLas
„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)