United ‒ „Alta transportas“ vs VU KHF (73:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“

2015 spalio 20 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 1298

Antradienį, spalio 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių E pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – 2“ ir svečių „VU KHF“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau apsukas sumažinę svečių krepšininkai leido priešininkams atitrūkti, kurie pirmavo beveik visas rungtynes. Tik ketvirtame kėlinuke „VU KHF“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau daugiau jėgų išsaugoję „United – 2“ žaidėjai rungtynių pabaigą sužaidė užtikrinčiau, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 73:68 (17:16, 20:11, 20:17, 26:24).

Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai pelnė kelis taškus iš eilės, tačiau čia pat nedideliu spurtu atsakę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau iškart po to „United – 2“ žaidėjas Ž.Krupskis pelnė penkis taškus iš eilės, ko pasekoje aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą. Kiek vėliau „VU KHF“ dar kartą buvo persvėrę rezultatą, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje sužibėjęs B.Steponavičius vėl išvedė „United – 2“ ekipą į priekį. 17:16.

Antrą kėlinuką sėkmingu žaidimu pradėję šeimininkų krepšininkai I.Jančiukas ir J.Grigaras padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Į tai svečių ekipos žaidėjai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi „United – 2“, suteikę jiems keturiolikos taškų persvarą. Vis tik, L. Jakšto dėka „VU KHF“ kiek atsigavo ir sumažino savo deficitą iki vienženklio, tačiau ir vėl kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką susigrąžino dviženklį pranašumą. 37:27.

Po ilgosios pertraukos žymiai puolimą pagerinę „VU KHF“ krepšininkai ėmė artėti prie varžovų ir po kelių rezultatyviai paisbaigusių išpuolių skirtumas tarp komandų ištirpo iki septynių taškų. Po dar vieno taiklaus Ž. Krupskio dvitaškio metimo svečių žaidėjas V.Bulkevičius surengė spurtą ir, daugiausiai baudų metimais, pelnė penkis taškus iš eilės, ko pasekoje jo ekipos deficitas sumažėjo iki keturių taškų. Kiek vėliau šeimininkai vėl truputį atitrūko, tačiau šįkart ketvirtį geriau užbaigę „VU KHF“ krepšininkai sumažino atsilikimą vos iki trijų taškų. 47:44.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje lyderio savybes bei šaltus nervus pademonstravęs „VU KHF“ ekipos žaidėjas V.Bulkevičius smeigė du tolimus metimus iš eilės, kurių dėka jo ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau komandos draugo pėdomis pasekęs T.Janušauskas taip pat smeigė tritaškį metimą, suteikusį svečiams dviejų taškų persvarą. Vis tik, aikštės šeimininkai nepasimetė ir čia pat atsakė spurtu 7:0, kurio dėka vėl susigrąžino iniciatyvą. Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, ko pasekoje persvarą išlaikę „United – 2“ ekipos žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 73:68.

„United ‒ 2“: Žygimantas Krupskis – 21 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Benas Steponavičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Grigaras – 9 tšk.

„VU KHF“: Vytis Bulkevičius – 24 tšk., Matas Toliušis – 14 tšk., Lukas Jakštas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Kiveris – 12 tšk. (17 atk. kam.)

„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)