Savi vs LejuoTransa (57:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa.

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 1555

Ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, "Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre" įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės tarp namuose žaidžiančių „Savi“ ir „LejuoTransa“ ekipų. Rungtynes geriu pradėjo "Savi", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (20:17). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo "LejuoTransa" ekipa – (35:48). Trečiais kėlinys vėl nebuvo dėkingas šeimininkams, kurie dar 5 taškais leido svečiams atitrūkti – (47:65). Ketvirtasis kėlinys neišsiskyrė iš paskutinių dviejų, "LejuoTransa" dar 8 taškais padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (57:83).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "LejuoTransa" ekipos 6 pelnytais taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Savi" ekipai, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (4:6). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus priekyje vis dar buvo svečiai – (9:14). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, šeimininkai surengė tikslią atkarpą – (11:4), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėta svečių laimėta atkarpa – (2:17), po kurios sužaidus 4 minutes pirmaujanti komanda pasikeitė – (22:34). Sužaidus dar 1 minutę ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 10 taškų – (24:34). Antroje kėlinio dalyje "Savi" vis labiau ėmė buksuoti puolime. Tuo puikiai pasinaudoję svečiai dar šiek tiek padidino atsilikimą tarp komandų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:48).

Trečiasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip ir antrasis. "LejuoTransa" ekipa laimėjo 3 minučių atkarpą – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 19 taškų – (37:56). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 13 taškų – (45:58). Per likusį laiką tiksliau sužaidę svečiai vėl padidino skirtumą iki 18 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:65).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kaip ir prieš tai įvykę du. "LejuoTransa" pirmoje kėlinio dalyje sužaidė dar vieną puikią atkarpą – (4:13), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse – (51:78). Per likusį laiką "Savi" ekipai pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (57:83).

Po laimėtų rungtynių "LejuoTransa" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną teko žaisti nestandartinėje aikštelėje, reikėjo laiko priprasti, dėl to pradžioje žaidėme apylygiai. Vėliau išnaudojome savo stipriąsias puses, ėmėm aktyviai gintis, privertėme varžovus klysti, ko pasakoje išnaudojome tas progas ir atitrūkome."

Savi (S): Donatas Štabokas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Šarūnas Šimėnas – 10 tšk., Aurimas Viesulas – 9 tšk.

LejuoTransa (S): Redas Jakubauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Simas Uvarovas – 14 tšk., Rytis Rutkauskas – 12 tšk., Eitvydas Rinkevičius – 11 tšk.

„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)