Compensa vs OnRoll (57:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1394

Vasario 22 dieną, pirmadienį, įvyko „ALT reklamos“ C lygos, mažosios taurės, M pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Compensa“ bei svečių statusą turėjusių – „OnRoll“ komandų. Pirmojoje šių ekipų dvikoje pergalę rezultatu 74-66 išvargo “Compensa” žaidėjai. Šiose rungtynėse, po itin prastai sužaistos ketvirto kėlinio antros pusės ir šaltakraujiško S. Ziutelio tritaškio paskutinę rungtynių minutę, pergalę išplešė „OnRoll“ ekipa – rungtynių rezultatas 57:62 (23:15; 14:24; 13:8; 7:15).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Po D. Digaičio taiklaus dvitaškio metimo, antrąją rungtynių minutę jie nežymiai pirmavo (9:4). Įpusėjus kėliniui, „OnRoll“ komandos atsilikimas siekė aštuonius taškus, tačiau E.Sitkauskas, taikliu dvitaškiu metimu, savo komandos deficitą kiek sumažino (14:8). Vis dėl to, po kelių iš eilės sėkmingų šeimininkų atakų, skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (18:8). Paskutinę kėlinio minutę, P.Sutkus padidino savo komandos persvara iki vienuolikos, tačiau į tai atsakė S.Ziutelis taikliu tolimu metimu. Po pirmojo kėlinio, rezultatas rodė gana įtikinamą „Compensa“ persvarą – 23:15.

Antrojo kėlinio pradžioje, dėka taiklių M. Siriūnaičio ir P. Sutkaus metimų, šeimininkai vėl kiek trūktelėjo į priekį (27:15). Sužaidus beveik tris minutes antrajame ketvirtyje, po dar vieno P. Sutkaus sėkmingo metimo, komandas tebeskyrė dviženklis pranašumas (31:20), tačiau per mažiau nei minutę, skirtumas tarp komandų gerokai sumažėjo – pasižymėjo T.Ziutelis ir M.Juščius (31:27). Nors „Compensa“ komanda ir atsakė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau būtent tuomet prasidėjo S. Ziutelio taiklių tritaškių metimų seriją – tikslą pasiekė pirmasis, bet kaip vėliau paaiškėjo ne paskutinysis gynėjo tolimas šūvis (33:30). M.Siriūnaitis ir P.Sutkus ir toliau puikiai žaidė antrajame kėlinyje, tačiau atitolinti savo ekipos jiems nepavyko – tinklelį skrodė dar vienas S. Ziutelio tritaškis metimas (37:33). Per likusias keturias minutes antrajame kėlinyje komandų puolimas sustojo – iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes, pirmuosius savo taškus pelnė V.Vilkuotis pataikydamas tolimą metimą (37:36), o aidint švilpukui skelbiančiam antrojo kėlinio pabaigą, tritaškį metimą smeigė tas pats S.Ziutelis. Po puikiai sužaisto antrojo kėlinio, „OnRoll“ ekipa prieš ilgąją pertrauką turėjo vieno metimo persvarą 37:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje S.Ziutelis ir toliau buvo sunkiai sustabdomas – dvidešimt antrąją rungtynių minutę, dar vienu tolimu metimu, jis įmetė dvidešimt antrąjį savo tašką (38:43). „OnRoll“ pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį didesniu nei vieno metimo skirtumu. Vis dėl to, tai trūko labai neilgai. Po M. Visockio taiklaus dvitaškio ir P. Sutkaus dviejų taškų su pražanga, rezultatas tarp komandų tapo lygus (43:43). Kėlinio viduryje komandų puolimas ėmė strigti, aikštelėje vyravo chaosas, o taiklūs metimai buvo retenybė. Chaotiškame žaidime labiau pasisekė „Compensa“ komandai – po trečiojo kėlinio jie susigražino nežymią persvarą – 50:47.

Lemiamo ketvirčio pradžioje iniciatyva priklausė šeimininkams – per tris kėlinio minutes jie spurtavo 5-0 ir įgijo salyginai saugią, aštuonių taškų persvara (55:47). Antrasis rungtynėse V. Vilkuočio tritaškis metimas kiek priartino svečius, tačiau čia pat P.Sutkus išprovokavo varžovo pražangą ir baudų metimais sugražino septynių taškų persvarą „Compensa“ komandai (57:50). Iki rungtynių pabaigos buvo likę žaisti dar šešios minutės, tačiau tuomet šeimininkams krepšys tarsi užsirišo – sekė vienas po kito netaiklūs metimai, o prie jų prisidėjo ir klaidos, kurias išprovokavo svečių spaudimas. Likus žaisti dvi minutes, M.Juščius išlygino rungtynių rezultatą (57:57). Po jo taiklaus metimo komandos apsikeitė netaikliais metimais, o likus žaisti vos trisdešimt penkias sekundes apie save priminė S.Ziutelis – šaltakraujiškai smeigė dar vieną tolimą metimą (57:60). „Compensa“ ekipai sėkmingai užpulti nepavyko, o J.Fiodorovičius ir M.Juščius sumetė po vieną taiklų baudos metimą – galutinis rungtynių rezultatas rodė kiek nėtikėtą „OnRoll“ ekipos pergalę 57:62.

„OnRoll“ ekipos žaidėjas Julius Fiodorovičius po rungtynių pabandė panagrinėti kas lėmė jo komandos pergalę:

Mums pasisekė, kad priešininkai pradžioje dengėsi zonine gynyba, mes įmetėme porą tritaškių, nors gaila, kad ne visi pataikė, kurie turėjo. Paskui pakeitė į asmeninę, bet jau ne kažkas išėjo ir plius varžovams nieko nelėmė varžybos.

Tuo tarpu puikias rungtynes sužaidęs „Compensa“ žaidėjas Paulius Sutkus dėl pralaimėjimo pernelyg neišgyveno:

Na varžybos mums nieko nelėmė, negalėjome pakilti aukščiau nei nukristi žemiau, žaidėme savo malonumui, o varžovams pergalė buvo svarbi dėl reitingo, tai jiems pasisekė ant galo, dengėmės, tačiau įmetė „trajaką“.

„Compensa“: Paulius Sutkus – 21 tšk., Martynas Siriūnaitis – 17 tšk. (13 atk. kam.), Merūnas Visockis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„OnRoll“: Simonas Ziutelis – 27 tšk., Mažvydas Juščius – 11 tšk., Tomas Ziutelis – 8 tšk. (11 atk. kam.)

„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)