VU KHF vs Dumblas (62:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą

2015 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 16:43 val., peržiūros: 1425

Gruodžio 19 dieną, 14:30 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Verta paminėti, jog komandos į šias rungtynes susirinko gana negausiai – vos po 6 žaidėjus. Visgi kova vyko labai atkakliai, dažnai keitėsi pirmaujanti komanda. O einant paskutinėms rungtynių minutėms „Dumblas“ išsiveržė 5 taškais į priekį ir išlaikė juos iki pat pabaigos. Rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo rezultatu 62:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau 4 tolimus metimus kėlinio pradžioje pataikę „Dumblo“ žaidėjai šiek tiek išsiveržė į priekį. Visgi „VU KHF“ skirtumą greitai sušvelnino iki 1 taškelio (21:22). Antrame kėlinyje aikštelėje dominavo „Dumblo“ komanda, kuri surengė 8 taškų spurtą ir užsitikrino bent kiek saugesnį pranašumą (23:32). Visgi antrajam kėliniui einant į pabaigą šeimininkų žaidėjas A.Kiveris pataikė du tritaškus iš eilės ir vėl skirtumą sužvelnino iki 1 taškelio. Nors dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų tapo vėl minimalus, tačiau priekyje vis dar išliko „Dumblas“ rezultatu 36:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos pasižymėjo nerezultatyviu žaidimu, metimai nepasiekdavo savo tikslo. Kadangi žaidėjams nesisekė pataikyti, tad ir skirtumas tarp komandų išliko nedidelis, tačiau keletu taškelių į prieki išsiveržė „VU KHF“. Visgi pačioje kėlinio pabaigoje „Dumblas“ taikliais baudos metimais vėl išlygino rezultatą (49:49). Tad komandų likimas sprendėsi ketvirtajame ketvirtyje. „VU KHF“ komandai koją pakišo tai, jog komandos žaidėjai prisirinko daug pražangų ir tuomet jie nebegalėjo sau leisti tvirtai sužaisti gynyboje. Visgi šeimininkai vienu tašku pirmavo didžiąją laiko dalį, tačiau kėlinio pabaigoje „Dumblo“ ekipos pataikyti 2 tolimi metimai užtikrino svečiams 5 taškų pranašumą, kurį jie išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi „Dumblo“ pergale rezultatu 62:67.

Pasibaigus rungtynėms „Dumblo“ komandos treneris V.Pilipaitis komentavo: „Džiaugiuosi komandos pergale. Nugalėjome varžovus jų salėje, tad kitas rungtynes namuose mums bus žaisti lengviau.“

VU KHF: Aurimas Kiveris – 14 tšk. (12 atk. kam.), Marius Lukauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Jakštas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Janušauskas – 10 tšk., Matas Toliušis – 10 tšk.

Dumblas (S): Tadas Bulotas – 21 tšk., Paulius Žekonis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 12 tšk. (26 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Pukelevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:03 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)