OnRoll vs Lapės (97:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„OnRoll“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Lapės“ krepšininkus

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1004

Vasario 21 dieną, Šv. Mato mokykloje vyko C lygos reguliariosios rungtynės tarp vietos „OnRoll“ ir svečių „Lapės“. Nuo pat pradžių kiekybinę persvarą turėję šeimininkų krepšininkai įrodinėjo savo pranašumą, kuris po pirmų dešimties minučių dar nebuvo toks didelis – 20:14. Bėgant antrajam kėlinukui „OnRoll“ galingai spurtavo ir atsiplėšė nuo varžovų ir toliau tik didino persvarą. Likusių rungtynių metu komandos žaidė gana atsipalaidavusios ir rungtynes šeimininkai užbaigė pirmaudami 97:58.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 8:2, tada svečiai sugebėjo pelnyti 5 taškus be varžovų atsako ir sumažino atsilikimą iki minimalaus (7:8). Dėja, persverti rezultato savo naudai „Lapėms“ nepavyko ir šeimininkai šiek tiek nutolo nuo varžovų (16:10). 6 taškų persvarą „OnLine“ pavyko išlaikyti iki kėlinuko galo – 20:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje namų arenoje žaidusių krepšininkų persvara pirmą kartą rungtynėse peržengė dviženklę ribą (26:16), o bėgant kėlinuko laikui „OnLine“ susikrovė jau triuškinamą persvarą (49:23). Svečiam iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos pavyko tik minimaliai sumažinti turimą deficitą – 26:51.

Trečiame kėlinuke pradėjo išryškėti ir svečių nuovargis, o tuo pasinaudoję „OnLine“ krepšininkai toliau sėkmingai didino savo persvarą, kuri peržengė trisdešimties taškų ribą ir augo toliau. Trečiasis kėlinukas baigėsi šeimininkams pirmaujant 79:43.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas ir komandos tiesiog bandė gerintis statistinius rodiklius. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:58.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Padarėme išvadas po praeitų rungtynių, kuriose varžovus paleidome į priekį nuo pat pradžių. Iš karto pradėjome žaisti susikaupę, agresyviai ir stengėmės tai išlaikyti visas varžybas. Darėme ganėtinai mažai klaidų, palaikėme vieni kitus ir kaip jau minėjau, agresyvumas ir susikaupimas lėmė mūsų pergalę šiose varžybose.“

OnRoll: Tomas Ziutelis – 26 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 15 tšk., Julius Fiodorovičius – 11 tšk., Evaldas Sitkauskas – 11 tšk., Valdas Vilkuotis – 10 tšk.

Lapės: Antanas Žvirblis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Alekna – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aivaras Datas – 14 tšk.

„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Onroll“ savo namų aikštelėje buvo sutriuškinti „R2P Sport-2“ komandos (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 06:42 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)Tritaškių lenktynėse pergalę pasiekė „Laipsniai“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:56 val.)„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)