Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE (60:43)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 1684

Sekmadienį, sausio 31 dieną, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės L pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusios „Advokatų kontoros Konsus“ (7/1) ir svečių vaidmenyje žaidusių „ICE“ (6/3) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė kieta kova, tačiau nežymiai geriau pasirodę šeimininkai po pirmojo kėlinuko turėjo minimalią persvarą. Antrame kėlinuke iniciatyvą į savo rankas buvo perėmę svečiai, tačiau laiku atsibudusi „Advokatų kontora Konsus“ ir vėl susigrąžino poros taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos puolime geriau žaidę šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje daugiau jiems nebeleido priartėti ir pasiekė pergalę rezultatu 60:43 (13:12, 12:11, 18:9, 17:11).

Rungtynių pradžioje abi ekipos sunkiai rinko taškus, ko pasekoje praėjus kelioms pirmojo ketvirčio minutėms rezultatas buvo 6:4. Kiek vėliau iš toli pataikęs M.Sadauskas timptelėjo aikštės šeimininkus į priekį, o dar šiek tiek vėliau keturis taškus iš eilės surinkusi „Advokatų kontora Konsus“ įgijo septynių taškų pranašumą. Nepaisant to, per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos spurtą 0:6 surengę „ICE“ ekipos krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo. 13:12.

Antrą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėję svečiai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi dar ne vieną kartą, o „ICE“ situaciją stipriai lengvino netaiklūs „Advokatų kontoros Konsus“ baudų metimai, kuo puikiai pasinaudoję svečių ekipos žaidėjai vis susigrąžindavo iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, pačioje kėlinuko pabaigoje visus baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai susigrąžino nedidelį pranašumą į savo rankas. 25:23.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kurį laiką viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. Kiek vėliau, daugiausiai V.Valentino taiklių tritaškių dėka, „Advokatų kontora Konsus“ surengė spurtą 10:0 ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje dar du taškus sukrapštyti spėję svečiai nežymiai sumažino atsilikimą. 43:32.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai dar sugebėjo sumažinti deficitą iki devynių taškų, tačiau čia pat spurtu 7:0 atsakę aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą. Kiek vėliau penkis iš eilės taškus surinkęs „ICE“ žaidėjas R.Ramanauskas kiek sušvelnino svečių deficitą, tačiau nuolaidžiauti bei atsipalaiduoti nesiruošusi „Advokatų kontora Konsus“ užtikrintai užbaigė rungtynes, įgydami septyniolikos taškų persvarą. 60:43.

Po nesėkmės Tomas Jonkus kalbėjo: „Šiandien mūsų puolimas buvo labai silpnas, klimpome varžovų gynyboje. Mūsų gynyba, kaip prieš tokią komandą, buvo tikrai nebloga, bet puolime nepataikėme, kai kurie metimai buvo neparuošti, darėme daug klaidų, vis įlipdavome į priešininkų užspaustas pozicijas. Tikiuosi toliau viskas bus gerai, liko trys rungtynės, iki šiol komanda buvo neblogai įsivažiavusi, todėl reikia kuo greičiau pamiršti šias rungtynes, tiesiog pasianalizuoti klaidas ir, manau, pataisysime situaciją“.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Andrius Šiaulys nedaugžodžiavo: „Buvo tikrai gera kova, džiaugiamės antrą kartą įveikę šiuos priešininkus“.

„Advokatų kontora Konsus“: Mantas Sadauskas – 17 tšk., Gediminas Kemzūra – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 10 tšk. (16 atk. kam.), Vilius Valentinas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„ICE“: Kęstutis Petrauskas – 17 tšk., Ernestas Ramanauskas – 14 tšk., Justas Eitmanavičius – 3 tšk.

Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ sunki „Ice“ pergalė (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:48 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Buritus“ antrą kartą įveikė „Ice“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)