Grizliai vs VU KHF (66:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

VU KHF įveikė „Grizlius“

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 2538

Gruodžio 3 dieną, ketvirtadienį, Šv. Pranciškaus mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko 2 etapo L pogrupio komandos, grupės vidutiniokė „Grizliai“ (4/4) ir grupės lyderiai VU KHF (6/2). Rungtynių pradžia sukėlė daug intrigos,tačiau antrasis ir trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis VU KHF komandai, kuri susikrovė solidžia persvarą. Ketvirtajame kėlinyje „Grizliams“ pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą, tačiau didesnės įtakos rungtynių pabaigai tai neturėjo. VU KHF šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 66:80.

Rungtynių pradžia buvo agresyvi, tačiau nerezultatyvi. „Grizliams“ pirmiesiems pavyko surengti porą sėkmingų atakų, po kurių sekė taškai. Tačiau tada spurtu 11:0 savo varžovus pribloškę VU KHF jau turėjo septynių taškų pranašumą. „Grizliai“ baltos vėliavos neiškėlė ir neleido varžovams, toliau karaliauti po jų krepšiu. Po A. Nanartonio tritaškio likus žaisti minutei skirtumas tarp komandų tebuvo du taškai, tačiau vistiek sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą, svečiai turėjo penkių taškų pranašumą – 11:16.

Antrasis kėlinys buvo kur kas rezultatyvesnis. Šeimininkai sužaidus tris minutes atsatė pusiausvyrą ir rezultatas jau buvo lygus – 16:16. Sužaidus pusę kėlinio „Grizliams“ jau pavyko išsiveržti į priekį vienu tašku. Tačiau tada prasidėjo antrasis VU KHF komandos spurtas. Trylika-nulis atkarpą laimėję VU KHF baigiantis kėliniui jau turėjo vėl solidžią persvarą – 24:37. Per likusį laika „Grizliai“ aikštelėje nieko gero nenuveikė, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo – 29:42.

Antroji rungtynių pusė nelabai skyrėsi nuo antrojo kėlinio. VU KHF pradėjo dominavimą aikštelėje ir vienu metu jau turėjo net dvidešimties taškų persvarą. Tiesa ketvirtajame kėlinyje D. Špakausko ir M. Malinausko pastangomis, šeimininkams pavyko sušvelninti deficitą iki keturiolikos taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – 66:80.

Grizlių treneris A.Butkus paklaustas kas lėmė jo komandos pralaimėjimą:

„Antroje rungtynių dalyje po varžovų kontaktų arba metimų kamuoliai kažkodėl mums nenukrisdavo į rankas, prastas atsitvėrimas ir užsispyrimas, nedadirbta taip pat gynyboje, ir tai mus išvedė iš vėžių, nes daug pakartotinų metimų į mūsų krepšį buvo mesta ir tai turbūt perėjo ir į mūsų puolimą, mums trūko komandinio užsispyrimo tiek gynyboje tiek puolime“

Naudingiausi žaidėjai:

Grizliai: Tadas Navickas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Malinauskas – 12 tšk., Audrius Butkus – 11 tšk.

VU KHF: Lukas Jakštas – 23 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Matas Toliušis – 19 tšk., Aurimas Kiveris – 16 tšk., Marius Lukauskas – 11 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)