BuyPCgame.eu vs VU KHF (58:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1436

Gruodžio 6 dieną, 19:45h, M.Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė „BuyPCgame“ (šeimininkai) ir „VU KHF“ ekipos. Jau nuo pirmūjų minučių virė įnitringa, apylygė kova. Šitaip išliko ir visas rungtynes. Po įtempto ketvirto kėlinuko, „VU KHF“ palaužė savo varžovus rezultatu (58 – 61).

Rungtynės prasidėjo apylygia kova nuo pat pirmūjų minučių. Viso pirmojo kėlinuko metu nė viena komanda nebuvo išsiveržusi daugiau nei 5 taškais. Šį kėlinuką laimėjo šeimininkai rezultatu (16 – 13).

Antrasis kėlinukas kur kas geriau prasidėjo svečiams. Vos tik kėlinukui prasidėjus „VU KHF“ krepšininkai pelnė 2 tritaškius iš eilės ir išsiveržė į priek (16-19). Likusi kėlinuko dalis vėlgi, buvo labai lygi. Nors abejų komandų puolimas kiek buksavo, tačiau nė viena ekipa neugebėjo atsiplėšti. Rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (26 – 29) „VU KHF“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos, aikštelėje niekas pernelyg nepasikeitė. Abi ekipos kibo viena kitai į atlapus ir nė nekėtino nusileisti. Visgi, šį kėlinuką šeimininkams laimėjus 6 taškų skirtumu (20-14), rezultatas po trijų kėlinukų buvo (46 – 43) „BuyPCgame“ ekipos naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas kaip ir buvo galima tikėtis, buvo pilnas įtampos. Pirmoje kėlinuko dalyje, svečiai spurtavo (1-8) ir išsiveržė į priekį 4 taškais (47-51). Tačiau šio pranašumo jiems ilgai išlaikyti nepavyko, nes šeimininkai tarsi įgavę antrą kvėpavimą pelnė 9 taškus be atsako ir igijo 5 taškų pranašumą (56-51). Ir kai jau atrodė, kad šeimininkai šias rungtynes laimės, antro kvėpavimo banga atėjo ir „VU KHF“ krepšininkams. Jie pelnė 8 taškus be atsako ir turėdami 3 taškų persvarą, „VU KHF“ privertė varžovus bandyti gelbėtis pražangomis. Nors „VU KHF“ baudas, lemiamais momentais metė ne itin užtikrintai, tačiau po pramestų baudų metimų abu sugebėdavo atsikovoti kamuolį. Taigi, šeimiinkams nepavyko sumažinti deficito ir jie pralaimėjo šias varžybas rezultatu (58 – 61).

BuyPCgame.eu: Aivaras Pūras – 20 tšk., Deividas Šikšnys – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kerevičius – 7 tšk.

VU KHF: Aurimas Kiveris – 15 tšk. (18 atk. kam.), Matas Toliušis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Lukauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„VU KHF“ komandos treneris D.Ladyga:

Tikėjomes, kad bus lengviau. Matėme, jog varžovai buvo pralošę ir 50 taškų skirtumu, tai galvojom, kad bus lengva. Tačiau varžovai tikrai stiprūs. Mums labai nepalankūs. Tačiau ketvirtame kėlinuke, parodėm charakterį, susiėmėm ir laimėjom

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)