Sparta vs Kaišiadorys (85:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Vos kelių taškų persvarą laimėjo Kaišiadorys.

2016 kovo 01 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 874

Pirmąją pavasario dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse prasidėjo atkrintamosios. Milikonių vidurinėje mokykloje šeimininkai „Sparta“ priėmė svečius „Kaišiadorys“. Rungtynės buvo labai atkaklios ir nenuspėjamos ir tik paskutinėmis sekundėmis svečiai šventė pergalę simboliniu 2 taškų skirtumu (85:87).

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kai M.Šumskis perėmė kamuolį ir greitoje atakoje pelnė lengvus taškus. Ilgai laukti neteko kol šeimininkai pelnė taškus ir jau sužaidus 4 minutes pirmavo (12:9). Sužaidus pusę kėlinio „Kaišiadorys“ pametė savo žaidimo ritmą, kas leido varžovams atitrūkti ir po pirmųjų 10 minučių pirmauti rezultatu (27:18).

Antrajame kėlinuke svečiai ir toliau negalėjo apsiginti prieš oponentus. Bet sužaidus 3 minutes „Sparta“ tarsi išsikvėpė ir jų puolimo mašina sustojo, todėl sužaidus 4 minutes po taiklaus svečių gynėjo J.Abručio tritaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo (34:31). Sekančias 3 minutes abi ekipos šaudė pro šalį ir rezultatas nekito, pirmieji ledus pralaužė šeimininkai, kurių gretose nuo baudos linijos pasižymėjo R.Dabašinskas (35:31). Kėlinio pabaigoje nei viena ekipa nesužaidė agresyviau, todėl po 2 kėlinių rezultatu (43:39) pirmavo „Sparta“.

Trečiajame kėlinyje abi komandos gan dažnai klydo ties vidurio linija. Visą pirmąją kėlinio pusė pirmavo šeimininkai, tačiau sužaidus 5 minutes po taiklių M.Šumskio baudos metimų rezultatas jau buvo svečių pusėje (50:51). Nuo tos akimirkos svečiai pradėjo spurtą, kuris truko iki 2 minutės, kuomet R.Talevičius pataikė dvitaškį ir rezultatas tuo metu buvo (52:59). Po trijų kėlinių „Kaišiadorys“ pirmavo rezultatu (56:62).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 6 minutes atrodė, jog viskas aiškus, nes svečiai pirmavo 14 taškų (62:76). Bet „Sparta“ pateisino savo komandos pavadinimą ir kovojo toliau. Likus žaisti tik minutę rezultatas buvo (77:83). Šeimininkams pasivyti padėjo puikus spaudimas nuo galinės linijos ir greiti taškai. Vis dėlto šeimininkams pritruko kiek laiko ir nuaidėjus rungtynių sirenai jie turėjo pripažinti „Kaišiadorys“ ekipos pergalę rezultatu (85:83).

Po pergalės „Kaišiadorys“ komanda tiesiog norėjo padėkoti teisėjams.

„Sparta“ treneris Š.Sabolis:

Šiandien žaidėme su nestandartinę aprangos spalva, todėl tai ir lėmė mūsų pralaimėjimą keliais taškais. Norėtume kitą kartą žaisti juoda spalva, kas lemtų mūsų pergalę.

Rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą ir beveik išlyginti rezultatą, kas tai leido padaryti?

Manau Sparta parodė savo kovingumą ir nepaisant nuovargio sugebėjome sumažinti atsilikimą, nors varžovai to turbūt nesitikėjo.

Sparta: Giedrius Prabulis – 23 tšk., Arūnas Šunskis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 14 tšk., Robertas Talevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Kaišiadorys: Martynas Šumskis – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Simas Žičkus – 18 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Butkevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Janonis – 12 tšk., Kazimieras Motiekaitis – 11 tšk.

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)Antrajame kėlinyje aukštą pavarą įjungusios „Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė vilčių „Kaišiadorims“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:04 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)