OnRoll vs Compensa (66:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą.

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 1089

Sekmadienį, vasario 14 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „ OnRoll“ ir svečių teisėmis žaidę „Compensa“ ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti „Compensa“ ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:20). Antrame kėlinyje "OnRoll" ekipai šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (32:38). Trečiame kėlinyje komandų žaidimas buvo išsilyginęs, bet trečią kėlinį geriau pavyko užbaigti "Compensa" ekipai. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai sutriko, leido svečiams vėl šiek tiek atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:74).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "OnRoll" ekipos 2 taikliais baudų metimais, vėliau sekė pirmieji 5 "Compensos" taškai ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar apie 5 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą – (4:9), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (6:14). Per likusį laiką "OnRoll" ekipa pralošė dar vieną atkarpą – (4:6) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Compensa" ekipos 3 tolimais metimais. Vėliau "OnRoll" ekipai pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės, bet skirtumas tarp komandų toliau buvo didelis – (16:29). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 18 taškų – (20:38). Antroje kėlinio dalyje "Compensa" ekipa papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (12:0) ir skirtumas po dviejų kėlinių tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų – (32:38).

Trečiame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Komandos ėmė žaisti apylygiai ir sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė tie patys 6 taškai – (42:48). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti atkarpomis. Pirmieji savo rezultatyvią atkarpą sužaidė šeimininkai, kuriems pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – (46:48). Vėliau sekė 3 iš eilės pelnyti "Compensa" ekipos taškai, kurie leido vėl šiek tiek atsiplėšti – (51:46). Likus žaisti minutę "OnRoll" ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet kėlinį tiksliau užbaigė svečiai, kurie vėl įsiveržė į priekį ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (51:55).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas. Vėliau sekė svečių laimėta atkarpa – (3:12), po kurios kėliniui įpusėjus komandas vėl ėmė skirti dviženklis taškų skirtumas – (58:71). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 8 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:74).

Po pralaimėtų rungtynių "OnRoll" ekipos žaidėjas kalbėjo: "Pralošėme, nes nepataikėme daug metimų iš po krepšio, o nepataikėme iš po krepšio, nes kažkas tą krepšį judino."

OnRoll: Tomas Ziutelis – 21 tšk. (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Kaštalianovas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 12 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 21 tšk., Mindaugas Samuolis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Merūnas Visockis – 13 tšk., Darius Digaitis – 12 tšk. (13 atk. kam.), Rimtautas Jankus – 11 tšk.

„Compensa“ turėjo vargo su grupės autsaideriais (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 00:33 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)Dar viena „Compensa“ ekipos pergalė prieš „LejuoTransa“ atvėrė jiems kelią į aštunfinalį (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)