Jonavos LSK „Technoera“ vs Akademija (76:90)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 1426

Vasario 29 dieną, 19:45 val., „Batėgalos“ sporto centre, susitiko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos Jonavos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios šešiolktfinalio rungtynės tarp šių komandų. Jei skirtumas būtų buvęs daugiau nei 25 taškai, tuomet komandoms netektų žaisti dar kartą, o šiandien, rungtynių pradžioje atrodė, jog būtent taip ir nutiks. „Akademija“ pirmą kėlinuką laimėjo net 19 taškų skirtumu, tačiau vėliau leido varžovams priartėti ir visas likęs laikas jau buvo kupinas lygaus žaidimo. Nors svečiai išlaikė persvarą savo pusėje, bet Jonavos LSK „Technoera“ tikrai gali tikėtis revanšo, nes šiandien dar nebuvo viskas prarasta 76:90.

Rungtynių pradžia priklausė svečiams. „Akademija“ jau pirmomis minutėmis sugebėjo visiškai ištampyti varžovų gynybą ir patys labai užtikrintai atakavo iš toli. Vienas po kito tikslūs tritaškiai tiesiog į neviltį varė Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjus, o skirtumas netrukus priartėjo prie 20 taškų ribos. Atrodė, jog „Akademija“ jau netrukus pasieks 25 taškų ribą ir paliks varžovus toli sau už nugarų. Vis tik negausiai susirinkę šeimininkai nebuvo nusiteikę pasiduoti ir antrame kėlinuke atsitiesė. Skirtumas pradėjo mažėti, o puiki atkarpa prieš pat ilgąją pertrauką leido dar labiau priartėti 41:48.

Trečiame kėlinuke Jonavos LSK „Technoera“ sugebėjo sugražinti intrigą ir skirtumas ištirpo iki 5 taškelių. Bet dabar svečiai dar kartą priminė apie savo pagrindinį ginklą – tolimus metimus. Tritaškiais metimais jei labai greitai vėl atstatė dviženklį savo pranašumą, o puiki kova po krepšiais leido tikėtis išlaikyti saugią distanciją. Įdomus pastebėjimas – naudingiausiu „Akademijos“ žaidėju tapo R.Trepočka pelnęs vos 1 tašką (!), bet atkovojęs net 21 kamuolį. Kiekvienas svečių žaidėjas puikiai atliko jiems patikėtas užduotis ir būtent įvairiapusiškas žaidimas padėjo „Akademijai“ išlaikyti solidų pranašumą ir pasiekti pergalę rezultatu 76:90.

Linas Juknys („Akademija“):

„dabar jau nesvarbu mums rezultatas, nes mintimis jau esame kitose rungtynėse“.

Jonavos LSK „Technoera“:

„būtinai sieksime revanšo, nes šiandien mes susirinkome nepilnos sudėties, o ir varžovams pirmame kėlinuke krito viskas“.

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 19 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Jurevičius – 12 tšk.

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 17 tšk., Andrius Zareckis – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2016 kovo 01 d., 15:36 val.
na bet vidurkio savo juk neįmetė... :}
artis2016 kovo 01 d., 12:25 val.
Kodėl VOS? šiaip tai reiktų rašyti NET 1 tašką !!!
SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)