Kaišiadorys vs Jonavos LSK „Technoera“ (53:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 22:10 val., peržiūros: 1479

Lapkričio 28 dieną 17:00 įvyko C lygos, „ALT reklama“ pirmenybės, Reguliariosios rungtynės (2 etapas), Didžioji taurė I pogrupis tarp šeimininkų „Kaišiadorys (S)“ ir atvykusių svečių Jonavos LSK „Technoera“ kuriose šeimininkai neatsilaikė prieš svečius iš Jonavos ir pralaimėjo rezultatu (53:78)

Pirmasis kėlinukas buvo atkaklus prasidėjo M. Čekanavičiaus taiklių šuvių iš toli. Rezultatas tai keitesi į vieną pusę, tai į kitą, tai lygiosios. Ir komandos po pirmojo kėlinuko išbėgo į pertrauką rezultatu šeimininkų naudai (16:14)

Antrajame ketvirtyje vaizdas visiškai pasikeitė rezultatui esant (22:24) šeimininkai sustojo, o svečiai kaip šovė į priekį atkarpą (14:0) ir išsiveržė (38:22). Ir aidint sirenai po tolimo L. Radzevičiaus šuvio rezultatas oponentu naudai tapo (42:27)

Antroji rungtynių pusė buvo panašį į antrąjį kėlinį „Kaišiadorys (S)“ šaudė pro šalį tolimus mėtimus iš viso (5/33), o svėčiai didino pranašumą ir rungtynės baigesi rezultatu (53:78)

Kaišiadorys (S): Vytautas Uleckas – 14 tšk., Gediminas Janonis – 13 tšk., Laurynas Radzevičius – 12 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Vaitekauskas – 16 tšk., Tomas Kepežinskas – 14 tšk. (12 atk. kam., 12 rezult. perd.), Jonas Ambrutis – 11 tšk., Linas Mecelis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Paklausus Ž.Radzevičiaus kas lėmė pergalė atsakė trumpai: Gera gynyba ir greitas puolimas.

„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)