Veiverių „Amberis“ vs Kėdainiai (75:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptos ketvirto kėlinio pabaigos kulminacijoje ‒ sunki „Kėdainių“ pergalė

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 949

Pirmadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos Veiverių „Amberio“ ir svečių „Kėdainių“ ekipų. Nuo pat susitikimo rungtynės klostėsi banguotai ir pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau didžiąją dalį laiko priekyje žengė „Kėdainiai“. Po ilgosios pertraukos ir toliau banguotai rungtyniavusios komandos viena nuo kitos pernelyg nenutolo, ko pasekoje po trijų kėlinių vieno taško pranašumą turėjo šeimininkai. Ketvirtame kėlinuke ir toliau apylygiai žaidusios komandos viena po kitos rinko taškus, ko pasekoje, likus žaisti šešioms sekundėms, rezultatas buvo lygus, tačiau du taiklūs L. Valucko baudos metimai atnešė pergalę „Kėdainiams“. 75:77 (14:17, 24:22, 25:23, 12:15).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi tolimais metimais, tačiau pora iš eilės sėkmingų reidų surengę aikštės šeimininkai įgijo minimalią persvarą. Kiek vėliau komandos dar kartą apsikeitė taikliais tritaškiais metimais, po kurių sekė „Kėdainių“ baudų metimų virtinė, kurių svečiams pavyko pataikyti visus šešis mestus bei persverti rezultatą savo naudai, įgyjant penkių taškų pranašumą. Vis tik, pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje dar sėkmingą išpuolį spėję surengti Veiverių „Amberio“ krepšininkai sušvelnino deficitą iki trijų taškų. 14:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje, po dviejų iš eilės sėkmingų R. Puikio reidų aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat tolimą metimą smeigė L. Valuckis. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar buvo pasikeitusi pora kartų, tačiau po to kelis taškus iš eilės surinkę „Kėdainių“ krepšininkai kiek labiau nutolo. Du tolimus metimus iš eilės smeigęs R. Puikys ir vėl išvedė savo komandą į priekį, tačiau iškart po to sekė svečių spurtas 0:7, kurio dėka „Kėdainiai“ susigrąžino kelių taškų pranašumą. Vis tik, iki ilgosios pertraukos pradžios kiek geriau sužaidęs Veiverių „Amberis“ sumažino atsilikimą iki minimumo. 38:39.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavęs Veiverių „Amberis“ surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iniciatyvos savo rankose ilgai neišlaikė, nes čia pat spurtavę „Kėdainiai“ ir vėl persvėrė rezultatą į savo pusę. Kiek vėliau svečių įgytas kelių taškų pranašumas laikėsi kelias minutes, kol „Kėdainiai“ dar kartą spurtavo ir padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis ir vieną ataką po kitos sėkmingai užbaigę aikštės šeimininkai iki trečiojo ketvirčio pabaigos pasivijo varžovus ir įgijo minimalų pranašumą. 63:62.

Ketvirtą ir lemiamą kėlinį geriau pradėjo „Kėdainiai“, kurie susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau Veiverių „Amberis“ neliko stovėti vietoje ir toli atsiplėšti varžovams neleido. Ir toliau apylygiai žaidusios komandos neleido viena kitai labiau atitrūkti, tačiau taiklus tolimas T. Lukoševičiaus metimas leido svečiams įgyti keturių taškų persvarą. Vis tik, taip lengvai pasiduoti neketinę aikštės šeimininkai smeigė du tolimus metimus ir likus šešioms sekundėms rezultatą išlygino. Po minutės pertraukėlės, lemiamos atakos metu buvo prasižengta prieš L. Valuckį, kuris realizavo abu baudų metimus ir taip išplėšė pergalę „Kėdainiams“. 75:77.

Po pergalės rungtynių didvyris Laurynas Valuckas kalbėjo: „Pergalę lėmė, manau, susikaupimas. Daug kartų paleidome varžovus, patys bėgome be galvos, išmetėme daug nereikalingų metimų, todėl taip ir gavosi, kad apylygiai žaidėme. Šiaip, manau, jog apylygiai komandos buvo, ką ir rezultatas rodo, tiek jie, tiek mes primetė daug nesąmonių, o šiaip sakau, tikrai apylygės komandos“.

Veiverių „Amberis“: Saimonas Pažėra – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Rokas Puikys – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Glaniauskas – 15 tšk., Gintaras Žilinskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Kėdainiai“: Tadas Lukoševičius – 25 tšk., Mindaugas Dilys – 18 tšk., Audrius Lukauskas – 11 tšk., Laurynas Valuckas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Pogrupio autsaiderių ir lyderių akistatoje ‒ triuškinanti SK „Neveronių“ pergalė (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:28 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)Kietoje dvikovoje sunkią pergalę pasiekė „Kėdainiai“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:40 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)