Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Kauno SRC ‒ 2 (58:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 1289

Ketvirtadienio vakarą V.Kuprevičiau vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių 1/32 atkrintamosios rungtynės, kuriose antrą kartą jėgas surėmė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC – 2“ (svečiai). Primename, kad pirmajame susitike trijų taškų pranašumu pergalę šventė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“.

Rungtynių dvikovą užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkai ( 8:0), tačiau „Kauno SRC – 2“ greitai atrado savąjį žaidimą ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 10:9). Toliau ekipos žaidė taškas į tašką ir tarp komandų pranašumas nepakito. Likus žaisti apie dvi minutes „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ suaktyvino savo gynybą, kur kėlinukui besibaigiant susikrovė 7 taškų pranašumą – 20:13.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Kauno SRC – 2“ greitomis atakomis sugebėjo išlyginti rezultatą ( 21:21). Šeimininkai atsakė keletą greitų atakų ir vėl susikrovė pranašumą. Toliau ekipos žaidė labai nerezultatyviai, tačiau svečiai sėkmingiau atakavo ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 25:24). Paskutinėmis sekundėmis taiklus D.Šveistrio tritaškis metimais išlygino rezultatą – 27:27.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau pasirodė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa, kuri puolime žaidė užtikrintai ir stabiliai ( 35:29). „Kauno SRC – 2“ toliau buksavo puolime, kur dažniau puolime atlikdavo asmeninę klaidą nei pelnydavo taškus, o šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir pranašumą padidino iki 9 taškų ( 44:35). Po trijų kėlinių rezultatas – 44:37.

Lemiamam kėlinukui prasidėjus svečiams nebuvo , kur trauktis ir kilo į lemiamą šturmą. „Kauno SRC – 2“ ataka po atakos pradėjo tirpdyti skirtumą, kol galiausiai liko tik du taškai ( 46:44). Vis dėlto, svečiai nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savose rankose, o šeimininkai ketvirto kėlinuko antrą pusę sužaidė kaip iš natų ir laimėjo atkarpą 12:0. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ iškovojo kelialapį į aštuntfinalį, rezultatu – 58:44.

Po laimėtų rungtynių „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos treneris, R.Vaitasius, kalbėjo:“Susitiko dvi apyligės komandos. Mes nuo pat rungtynių pradžios norėjome palaikyti didelį tempą. Visą laiką taip ir žaidėme. Ir aš , manau, kad tas didelis tempas mums padėjo iškovoti pergalę.“

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa aštuntfinalyje susitiks su „Nebajerio“ ekipa.

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Gintaras Petrauskas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Šiukščius – 14 tšk. (10 atk. kam., 8 perimt. kam.), Kęstutis Aleksandravičius – 10 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Andrius Bubelis – 17 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Birutis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Rūtenis Žiupsnys – 6 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ trečiajame kėlinyje susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos (2016 vasario 19 d., penktadienis, 01:40 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)44-is taškus pelnęs Paulius Aleksynas vedė „Kauno SRC ‒ 2“ į pergalę (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)