Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs OnRoll (57:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę

2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 00:34 val., peržiūros: 1035

Ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, M pogrupio rungtynės tarp vietos „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ bei svečių „OnRoll“. Rungtynes geriau pradėję šeimininkai kėlinio pradžioje įgavo solidų pranašumą, tačiau jį išbarstė kėlinio pabaigoje. Vėliau komandos žaidė apylygiai ir trečiajame kėlinyje šeimininkai vėl pradėjo tolti nuo savo varžovų bei po trijų ketvirčių turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, Ketvirtąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai ir sugrąžino intrigą į šias rungtynes, o vėliau net ir persvėrė rezultatą. Visgi, rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ bei iškovojo sunkią pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 7:1. Tuomet trimis taškais atsakė svečiai, tačiau dar šešis taškus be atsako pelnę aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą jau iki devynių taškų. Visgi, kėlinuko pabaiga buvo palankesnė „OnRoll“ ekipai, kuriems pavyko kelis kartus sėkmingai užpulti bei ženkliai apkarpyti atsilikimą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 17:15. Antrasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus. Kėlinuko pradžia geriau susikolstė svečiams, kuriems pavyko įgauti trijų taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“, kurie pelnė šešis taškus be atsako bei persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 29:27.

Trečiasis kėlinys taip pat nebuvo labai rezultatyvus, tačiau jis buvo kur kas palankesnis šeimininkams. Jie kėlinuką pradėjo 12:2 spurtu ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau „OnRoll“ ekipai pavyko kelis kartus užpulti ir prieš pat kėlinio pabaigą komandas skyrė aštuoni taškai, tačiau šeimininkų ekipos žaidėjas T.Pažereckas, kėlinį užbaigė fantastišku tritaškiu aidint švilpukui. Taigi, po trijų kėlinių komandas skyrė dviženklis skaičius – 46:35. Visgi, svečiai dar nesiruošė pralaimėti, o šeimininkai ko gero per anksti pagalvojo apie pergalę, o taip ir atsiliepė rezultatui. Kėlinuką „OnRoll“ pradėjo pelnydami dešimt taškų be atsako ir sugrąžino intrigą į šias rungtynes. Tuomet keturiais taškais paeiliui atsakė šeimininkai, tačiau vėl svečiai pelnė dar septynis taškus be atsako ir jau patys įgavo dviejų taškų atotrūkį. Visgi, „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ laimėjo atkarpėlę 7:2 ir susigrąžino trijų taškų pranašumą likus žaisti apie minutę. „OnRoll“ ekipa turėjo progą išlyginti arba bent jau sušvelninti rezultatą, tačiau svarbios atakos metu suklydo. Visgi, dar vieną šansą jiems suteikė šeimininkų ekipa, kuri vietoj to, kad laikytų kamuolį iki pat pabaigos, metė tolimą metimą, kuris net nelietė lanko bei taip suteikė šansą svečiams išplėšti pratęsimą, likus žaisti vos dvi sekundes. Tačiau dar vienu šansu svečiai nepasinaudojo ir išsimesdami kamuolį suklydo bei taip leido savo varžovams švęsti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 57:54.

R.Vaitasius („Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“):
„Tikriausiai per anksti patikėjome pergale. Iš tikrųjų, tie dvylika taškų nėra tiek daug, nes ketvirtą kėlinį pradėjom taip neužtikrintai ir pražiopsojom gynyboje žaidėjus, neišsimetėm kamuolio, varžovai pagavo bangą, bet gerai, kad mums dar užteko laiko, kad „ištemptume“ rungtynes.“

M.Juščius („OnRoll“):
„Turbūt nuo pat pradžių pritrūko susikaupimo, išėjom per daug atsipalaidavę. Iš pradžių paleidom varžovus, po to teko visą laiką vytis juos. O pritrūko taip ko gero rungtynių pabaigoje laiko, kuomet pavijom varžovus. Taip pat kelios lemiamos klaidos ir nulėmė pergalę.“

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Tomas Pažereckas – 20 tšk., Artūras Kaminskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk.

OnRoll: Tomas Ziutelis – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 10 tšk., Martynas Kaštalianovas – 9 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ trečiajame kėlinyje susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos (2016 vasario 19 d., penktadienis, 01:40 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:51 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)