BK Centre ‒ 2 vs LCP KK „Partizanas“ (100:50)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 17:54 val., peržiūros: 1273

Lapkričio 28 dieną, Kauno Kolegijos mažojoje salėje, vyko reguliariosios antrojo etapo C lygos rungtynės (O pogrupis), kuriose šeimininkai „KK Centre ‒ 2“ priėmė svečius – „LCP KK „Partizanas“ (S)“. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai ir tik ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį – 24:19. Antrame kėlinyje šeimininkai padidino savo persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo jau dviženkle persvara – 42:30. Trečiajame kėlinuke svečiams toliau nesisekė stabdyti gero „KK Centre ‒ 2“ komandos puolimo ir po trisdešimties minučių jie turėjo 31 taškų deficitą – 39:70. Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas ir „KK Centre ‒ 2“ ekipa šventė pergalę rezultatu 100:50.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 10:6, tačiau tada svečiai spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį (12:10), tačiau iniciatyvą savo rankose išlaikė neilgai. Po dviejų iš eilės rezultatyvių atakų be varžovų atsako „KK Centre ‒ 2“ vėl persvėrė rezultatą ir iniciatyvos nepaleido iki pat kėlinuko pabaigos – 24:19.

Nuo pat antrojo kėlinuko pradžios, šeimininkai stipriai spaudė varžovus, tai pasiteisino ir persvara augo kaip ant mielių, o netrukus „KK Centre ‒ 2“ komanda jau galėjo džiaugtis turėdama dviženklę persvarą (36:24). Dvylikos taškų pranašumą šeimininkai išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 42:30.

Trečiojo kėlinuko pirmoje dalyje, „KK Centre ‒ 2“ toliau po truputį didino savo pranašumą (49:32), o antrąją kėlinio dalį prie savo persvaros pridėjo dar 14 taškų. Po trečiojo kėlinuko 70:39 pirmavo „KK Centre ‒ 2“.

Paskutiniame ketvirtyje „LCP KK „Partizanas“ (S)“ susitaikė su pralaimėjimu ir net nebandė mažinti turimo milžiniško deficito. „KK Centre ‒ 2“ tuo tarpu toliau didino savo pranašumą ir gale rungtynių jau pirmavo dvigubai. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:50.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris B. Karebin sakė: „Our team had good chemistry, we played unselfish basketball, all our guys got some points, but crushial point for our win was full court press, which paid off many times. I hope we will keep growing and continue to play that basketball we played today“

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 26 tšk. (6 perimt. kam.), Pavel Kirilenko – 17 tšk., Semen Shestopal – 15 tšk., Edgaras Beržinskas – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Kiril Abramtsov – 11 tšk. (10 atk. kam.), Vatslou Bugao – 10 tšk.

LCP KK „Partizanas“ (S): Matas Brinkis – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Simonas Rupšys – 14 tšk. (15 atk. kam.), Justinas Kožemiakinas – 7 tšk. (11 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)