R2P Sport ‒ S/M vs Advokatų kontora „Konsus“ (44:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatai nesunkiai susidorojo su „R2P Sport“ ekipa

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1189

Advokatų kontora „Konsus“ didelio pasipriešinimo nesulaukė iš „R2P Sport“ komandos ir laimėjo rezultatu 70:44. Pirmojo kėlynio pradžia žadėjo įdomų ir kupiną emocijų mačą. Įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui „R2P Sport“ ekipa atsilikinėjo tik 3 taškais, o antrojoje dalyje „Konsus“ komanda padidino persvarą iki 9 tašku ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 25:14.

Antrąjame kėlinyje advokatai ir toliau didino persvarą iki 18 taškų. „R2P Sport“ komanda per antrąjį kėlinį sugebėjo įmesti vos 4 taškus.

Po pertraukos į aikštelę grįžę „R2P Sport“ komandos žaidėjai bei treneris parodė kaip turėjo atrodyti ir pirmieji du kėliniai. Jame virė kova ir emocijos tai iškarto atsispindėjo 3-ojo kėlinuko rezultate. Jį rezultatu 18:14 laimėjo „R2P Sport“ ekipa.

Po trečiojo kėlinio „Konsus“ vėl stvėrė jautį už ragų ir laimėjo paskutinį ketvertį rezultatu 18:8. Visų rungtynių metu savo individualiais veiksmai itin pasižymėjo du „Konsus“ žaidėjai: Mantas Sadauskas ir Lukas Jasevičius. Jų žaidimą buvo tiesiog gražu žiūrėti Manto Sadausko driblingą ir rezultatyvius perdavimus Lukui Jasevičiui, kuris reikiamu momentu atsidurdavo taip, kad jam belikdavo tik įmesti iš po krepšio.

Advokatų komandos treneris Andrius Šiaulys teigė, kad kelią į pergalę nutiesė visa komanda dirbdama kartu.

„R2P Sport“ komandos treneris teigė, jog komandai tiesiog pritrūko jėgų atsilaikyti prieš priešininkų ilgesnį suolelį. Komandų naudingausi žaidėjai:

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 13 tšk., Rytis Vainikevičius – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Sadauskas – 15 tšk., Lukas Jasevičius – 14 tšk., Gediminas Kemzūra – 11 tšk., Povilas Mickūnas – 11 tšk.

„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Onroll“ savo namų aikštelėje buvo sutriuškinti „R2P Sport-2“ komandos (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 06:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)