Kauno NTI-PN vs BC „Ambi“ (66:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai

2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 16:53 val., peržiūros: 1027

Šeštadienį (12.12) Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto salėje įvyko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės, „N“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko Kauno „NTI-PN“ (šeimininkai) ir pergalės niekaip neiškovojantys BC „Ambi“. Svečiai buvo arti pergalės, tačiau taiklus A.Atkočaičio tritaškis nubraukė visas viltis ir šeimininkai pasiekė pergalę – 66:65 (10:17, 24:15, 17:16, 15:17).

Pirmajame kėlinyje geriau rungtyniavo BC „Ambi“, kurie rasdavo būdų įveikti „NTI-PN“ zoninę gynybą ir sunkiai tačiau rinkosi taškus. Šeimininkai dar kėlinio viduryje išnaudojo komandinių pražangų limitą, tačiau netaiklūs baudos metimai neleido „Ambi“ labiau atitrūkti. Pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai – 10:17.

Antrajame kėlinyje atsirišo krepšys ir taiklūs tolimi šeimininkų ekipos šūviai leido priartėti. Išnaudodami P.Imbraso potencialą po krepšiu „NTI-PN“ persvėrė rezultatą ir po dviejų kėlinių turėjo dviejų taškų persvarą – 34:32.

Po ilgosios pertraukos BC „Ambi“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir vėl įgijo kelių taškų persvarą, tačiau agresyviai rungtyniavę šeimininkai neleido „Ambi“ pabėgti ir tritaškiais metimais susigrąžino pranašumą. Kėlinio viduryje neatlaikė V.Čypo nervai ir pastarasis užsidirbo techninę, o vėliau ir diskvalifikacinę pražangą. Tai šiek tiek išbalansavo svečių ekipa ir po trijų kėlinių Kauno „NTI-PN“ turėjo trijų taškų persvarą – 51:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Ambi“ dar kartą daugiausiai R.Sniečkaus ir D.Apšegos pastangomis išsiveržė į priekį, tačiau daugiau nei trimis taškais nutolti nepavykdavo. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Ambi“ dar turėjo trijų taškų persvarą, tačiau taiklus tritaškis išlygino rezultatą. „Ambi“ nepavykus užpulti, „NTI-PN“ turėjo pilną ataką ir likus žaisti apie 5 sekundes taiklus A.Atkočaičio tritaškis trimis taškais į priekį išvedė „NTI-PN“. „Ambi“ dar turėjo laiko išsigelbėti, tačiau D.Apšegos tritaškis nepasiekė tikslo, o kamuolį su sirena pataisiusio K.Dulinsko dviejų taškų nepakako iškovoti pergalei – 66:65.

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 27 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Pijus Imbrasas – 20 tšk. (13 atk. kam.), Tautvydas Balčys – 6 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Ambi“: Karolis Dulinskas – 15 tšk., Remigijus Snieškus – 12 tšk., Dominykas Apšega – 10 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Čypas – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbintas E.Rajunčas teigė:

- Buvo sunkios rungtynės, džiaugiamės paskutiniu metimu iškovota pergale.

A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)Dvidešimčia taškų laimėtas ketvirtas kėinukas nepadėjo BC „Ambi“ įveikti „Savi“ ekipos (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:04 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)