MRU VSF vs Birštono SC – „Olimpas“ (57:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 993

Antradienį, balandžio 17 – ąją dieną, Vidaus ministerijos sporto centro salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius Birštono SC – „Olimpas“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame kėlinyje rodė dantis, tačiau Birštono SC – „Olimpas“ šiandieną pasidavė ir įpusėjus ketvirtame kėlinyje po trijų gautų techninių žaidėjai paliko aikštelę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, Birštono SC – „Olimpas“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką jie nepelnė nė taško, o „MRU VSF“ surengė spurtą , kuris leido jiems įgyti pranašumą po pirmųjų dešimties minučių 22:17.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo Birštono SC – „Olimpas“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė 12:4 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:25.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 54:40.

Ketvirtajame kėlinyje Birštono SC – „Olimpas“ ekipa ištiko visiškas krachas. 3 techninės pražangas susirinko Birštono komandą, o negana to komandos žaidėjai paliko aikštelę, rungtynėms dar nepasibaigus. Taigi pergalę atiteko „MRU VSF“ komandai. Galutinis rezultatas – 57:45.

„MRU VSF“ komandos treneris R.Palčinskas: Mūsų pergalę lėmė nusiteikimas, nes Birštonas sužaidė prastas rungtynes ir labai norėjome laimėti. Ir matot nuo pat pradžių 19 taškų įgijome oi dviejų kėlinių, o dabar kas čia įvyko tai yra baisu ir nemandagu, kaip pasielgė Birštono komandą.

„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)„MRU VSF“ žengė pirmąjį žingsnį C lygos finalo link (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)