Vilkai vs KMAIK (50:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„KMAIK“ įveikė tik kėlinį atsilaikiusius „Vilkus“

2017 spalio 24 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 719

Antradienį, spalio 24 -ąją dieną, S. Lozoraičio pgr. m-klos sporto salėje įvyko KKL „Švyturys GO“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D rungtynės, kuriose susitiko dar pergalės skonio neragavę „Vilkai“ ir svečių teisėmis žaidę „KMAIK“.

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė „Vilkai“ (8:3). Tačiau tada ikštelės šeimininkaistrigo tiek puolime, tiek gynyboje, o svečiai kėlinio pabaigoje persvarė rezultatą savo naudai (18:15). Antrame kėlinyje svečiai pakeitė gynybos sistemą, o „Vilkai“ sunkiai sprendė šį rebusą ir darė klaidas vieną po kitos (18:25). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai parodė kovingumą ir sumažino deficitą iki minimumo, bet svečiai vėl spurtavo, o jų oponentai neatrado priešnuodžio prieš kietą varžovų gynybą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai – 27:36.

Po ilgosios pertraukos „KMAIK“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo, kuris įpusėjus ketvirčiui buvo jau 17 taškų (33:50), o kėlinio pabaigoje svečiai jau triuškino savo varžovus – 38:60. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formulumas, o „KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 50:79 (18:15, 9:21, 11:24, 12:19).

Po rungtynių „KMAIK“ treneris P. Vyšniauskas kalbėjo:

„Šiemet komanda beveik nauja ir dar neturėjome daug laiko susižaidimui, todėl rungtynių pradžia buvo tokia sunki, pasitaikė klaidelių, kurių buvo galima išvengti. Smagu, kad pavyko laimėti. Varžovai iš pradžių žaidė organizuotesnį krepšinį, todėl buvo sudėtinga žaisti. Paskui mes pakeitėme gynybos sistemą ir pavyko primesti savo žaidimą varžovams ir tai leido mums didinti persvarą.“

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“. (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:38 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)