Krugės kariai vs Neveronys ‒ LKK (75:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:18 val., peržiūros: 677

Sausio 21 dieną, 16:15 val., Šv. Mato gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Krugės kariai“ (šeimininkai) „Neveronys – LKK“ (svečiai). Apylygėse rungtynėse komandos „Neveronys – LKK“ patirtis neleido šeimininkams pasipriešinti. Svečiai dominavo tris paskutinius kėlinius ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:82 (23:24, 19:24, 11:15, 22:19).

Rungtynės prasidėjo lygia kova, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir pirmasis kėlinys baigėsi „Neveronys – LKK“​ vieno taško persvara (23:24). Antrajame kėlinyje svečiai visą laiką laikė nežymią kelių taškų parsvarą ir antrai pusei baigiantis turėjo 6 taškų pranašumą (42:48).

Antrojoje rungtynių pusėje nebuvo žymių pasikeitimų rezultate, svečiai toliau laikė kelių taškų atstumą ir neleido „Krugės kariai“​ priartėti. Šaltais nervais išliko iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę (75:82).

„Neveronys – LKK“​ žaidėjas Erikas Rakickas:

„​Na, manau pergalę lėmė didesnė patirtis mėgėjų krepšinyje. Greičiau bėgome, geriau metėme, nedemonstravome gražaus krepšinio, bet ateityje stengsimės pasitaisyti.“

„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Nebajeris“ „Neveronys ‒ LKK“ (61:85) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)