Alaina vs Kauno TPMC ‒ 2 (77:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“

2018 sausio 23 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 745

Sausio 22 d., 21:15 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) „Kauno TPMC – 2“ (svečiai). Rungtynių pradžioje kova buvo atkakli ir energinga gynyboje, tačiau antroje pusėje komandos susitelkė ties puolimu ir pilnai susirinkę „Kauno TPMC – 2“ išnaudojo ilgesnį suolelį bei šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:85 (14:17, 16:18, 21:25, 26:25).

Pirmojo kėlinio kova labiau vyko tarp „Alaina“ ir priešininkų lyderio E.Bliudžius, kuris sumetė visus 17 savo komandos taškų. Komandos nuo pat pradžių atkakliai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir kėlinys baigėsi svečių naudai (14:17). Antrajame kėlinyje kova toliau vyko taškas į tašką, tačiau „Kauno TPMC – 2“ pavyko išlaikyti kelių taškų pranašumą visą kėlinį ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu (30:35).

Antroje rungtynių pusėje komandoms pradėjo stigti jėgų bei dėmesio gynyboje, tad prasidėjo rezultatyvesnė kova. Nors šeimininkų lyderis Vytautas Čypas atkakliai vedė savo komandą į šturmą, svečiai pasitelkė komandines jėgas ir padidino pranašumą iki 9 taškų (51:60). Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ sukaupė paskutines jėgas ir bandė vytis priešininkus, tačiau „Kauno TPMC – 2“ dažnai rotuodami neleido šeimininkams prisivyti ir šventė pergalę (77:85).

Nugalėtojų treneris M.Červinskas:

„​Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko sužaisti pilna sudėtimi. Tuo pasinaudoję galėjom žaisti jaunatviškesnį, greitesnį žaidimą ir nugalėti vyresnį varžovą.“

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Alaina“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)