Kauno technikos kolegija vs Sparta (57:109)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“

2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 20:53 val., peržiūros: 662

Vasario 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Spartą“. „Kauno technikos kolegija“ savo sąskaitoje turėjo dešimt pralaimėjimų ir kovojo dėl pirmos pergalės. „Spartos“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau komandos žaidė lygiai, o baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (8:8). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dešimt taškų be atsako pelnė „Sparta“ (8:18). Vėliau pamažu persvarą didino „Sparta“. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 17 taškų (13:30).

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė apylygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo sumažėjęs iki 15 taškų (25:40). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą surengė „Kauno technikos kolegija“, kuri pelnė 11 taškų be atsako (25:51). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (26:53).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 27 taškai (35:62). Vėliau iniciatyvą perėmė „Sparta“, kuri didino pranašumą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 46 taškai (39:85).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Kauno technikos kolegija“ bet vėliau vėl iniciatyvą perėmė „Sparta“, kuri nuolat didino pranašumą, septintą minutę pelnė šimtąjį tašką (47:100). Rungtynės baigėsi rezultatu 57:109. „Sparta“ pasiekė septintą pergalę, o „Kauno technikos kolegija“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Spartos“ žaidėjas M.Kaselis: „Šiandien žaidėm drausmingai, stengėmės užbaigti greitas atakas. Stengėmės gerai gintis. Pradžioje sekėsi asmeniškai, kad ir kaip tai paradoksaliai skambėtų. Pradėjome vėliau gintis aikšte ir tai daug labiau pasiteisino. Žaidėme komandinį žaidimą. Varžovai jauni, ambicingi. Jei išlaikys tokią sudėtį po dviejų trijų metų galėtų turėti labai gerą komandą. Pagarba jiems.“ Paklaustas apie didelį taškų skirtumą ir pastangas žaidžiant, žaidėjas atsakė: „Tiesiog iš patirties turime tokių skaudžių pralaimėjimų. Potencialiai buvome stipresni, bet aikštelėje patyrėme pralaimėjimą. Su kiekvienu reikia kovoti, gerbti varžovą ir kovoti iki galo.“

„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)Nebajeris nesvetingai priėmė Kauno technikos kolegiją ir nugalėjo ją labai užtikrintai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:35 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)