KK „Alfa būrys“ vs BK Centre (77:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:07 val., peržiūros: 657

Sekmadienį, sausio 21 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių BK „Centre“. Aikštelės šeimininkai turėjo problemų su savo varžovais rungtynių pradžioje, bet antrojo kėlinio pabaigoje jie pradėjo tolti nuo savo varžovų ir įgijo saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis. Vėliau KK „Alfa būrys“ pradėjo tolti nuo savo varžovų ir įgijo septynių taškų pranašumą. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:17. Antrąjį kėlinį keturiais taškais paeiliui pradėjo šeimininkai ir vėl įgijo septynių taškų atotrūkį. Visgi, vėliau geresnę atkarpą sužaidė BK “Centre” ekipa ir išlygino rezultatą. Šalto dušo gavę šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir taip užbaigė kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:28.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie mažais žingsniais didino savo atotrūkį. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki 19-os taškų ir atrodė, kad jis dar augs. Visgi, tuomet šeimininkai krito į duobę ir per likusį kėlinio laiką nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudojo svečiai ir spurtavo 7:0. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:47. Ketvirtąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo KK „Alfa būrys“ ir įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Visgi, BK „Centre“ ekipa dar rado savyje jėgų ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. Visgi, lemiamą varžovų šturmą atlaikę šeimininkai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 77:62.

Jomantas Eibukas (KK „Alfa būrys“):
“Pasidarėm saugų pranašumą, jį išlaikėm iki rungtynių pabaigos. Neleidom jiems įmesti tritaškių, kaip praeitose rungtynėse ir iškovojom pergalę“.

KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)