Nebajeris vs Kauno technikos kolegija (95:30)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nebajeris nesvetingai priėmė Kauno technikos kolegiją ir nugalėjo ją labai užtikrintai

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 513

Sekmadienio pavakare C lygos rungtynėse Nebajeris priėmė Kauno technikos kolegiją. Nuo pat rungtynių pradžios pradėjo aiškėti „kas yra kas“ šios dienos varžybose. Šeimininkai su kiekviena minute tik didino savo pranašumą, o svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus puolime ir po pirmo kėlinio 26:6. Antrajame ketvirtyje šeimininkai gerokai apmažino apsukas, o ir svečiai po truputį pradėjo įsibėgėti ir skirtumas tarp komandų pradėjo nebeaugti. Ir toliau Nebajeris gretose puolime išsiskyrė R.Sadauskas vien per pirmą pusę rungtynių sumetęs 14 taškų, tad jo ir komandos draugų pastangomis komandos poilsiui skirstėsi rezultatui esant 38:18.

Daugybės klaidų virtinė trečiajame ketvirtyje į naudą išėjo šeimininkams. Jie daugiausiai taškų pelnė greitajame puolime iš po krepšio ir vėl grėsmingai tolo. Komandinis puolimas ir gynyba padarė tai ko jie ir siekė, po trijų ketvirčių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių 61:26. Tik formalumu virtęs ketvirtasis ketvirtis vėlgi neapsiėjo be klaidų virtinės. Nebajeris ko gero prisiminė, kad vienintelė neįvykdyta užduotis dar liko triženklis taškų skaičius, tačiau iki jo šiek tiek pritrūko, o tik penkiese visas rungtynes žaidę svečiai, tikriausiai visai pavargo ir rungtynes 95:30 laimėjo Nebajeris.

Po rungtynių pakalbintas Nebajeris vyr. treneris sakė: Varžovai tik penkiese susirinko, jiems buvo labai sunku. Pas mus ištvermės daugiau, jėgos daugiau, to pasekoje ir laimėjome.

Kauno technikos kolegija po rungtynių labai greitai išsiskirstė,tad nepavyko pakalbinti, bet nenukabinam nosies ir pirmyn oranžinio kamuolio mylėtojai !

„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)