Sparta vs Birštono SC – „Olimpas“ (84:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“

2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 21:27 val., peržiūros: 1121

Lapkričio 12 dieną, 19:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Nors beveik visą susitikimo laiką priekyje išliko „Sparta“, tačiau šeimininkai nei minutei negalėjo atsipalaiduoti, nes varžovai visą laiką lipo jiems ant kulnų. Po kietos ir kupinos pražangų kovos pergalę iškovojo „Sparta“ 84:78 (21:16, 19:19, 24:20, 20:23).

Jau nuo rungtynių pradžios abi komandos įsivėlė į kupiną pražangų ir kietą žadimą. Beveik visą laiką nedideliu pranašumu priekyje buvo „Sparta“, tačiau svečiai lipo jiems ant kulnų ir intriga išsilaikė visą laiką. Galiausiai dėl pražangų limito „Sparta“ neteko T. Šeštoko, kuris sugebėjo užsidirbti techninę ir nesportinę pražangas. Iki pat ilgosios pertraukos komandos žaidė gana lygiai ir „Sparta“ išsaugojo trapų pranašumą savo rankose 40:35.

Po ilgosios pertraukos vaizdas mažai pasikeitė, žaidėjai ir toliau rinkosi pražangas, o Birštono SC – „Olimpas“ kelis kartus buvo visiškai priartėję, bet šeimininkai ne tik sėkmingai atsitiesdavo, bet vienu metu susikūrė ir dviženklį pranašumą. Birštono SC – „Olimpas“ rungtynių pabaigoje dar kartą spurtavo ir turėjo realius šansus išlyginti rezultatą, bet tiek baudų metimai, tiek tritaškiai skriejo pro šalį ir jie buvo priversti pripažinti „Spartos“ pranašumą 84:78.

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2020 kovo 03 d., antradienis, 21:36 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Sparta“ vyrai (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 17:32 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)