0Septyni vs Alta transportas ‒ United 2 (81:106)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą

2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 21:49 val., peržiūros: 1338

Ketvirtadienį Kauno kolegijoje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „Alta transportas ‒ United 2“.

Rungtynės prasidėjo „Alta transportas ‒ United 2“ pranašumu puolime, kur svečiai per kėlinuką sugebėjo atseikėti varžovams 40 taškų, o komandas skyrė 22 taškai ( 18:40). Antrame kėlinyje „0Septyni“ puikiai gynėsi ir įpusėjus kėlinukui svečiai buvo pelnė tik tris taškus, o šeimininkai sumažino skirtumą iki 10 taškų ( 33:43). Per likusį laiką „Alta transportas ‒ United 2“ atsakė tuo pačiu ir atstatė turėtą pranašumą – 37:54

Po ilgosios pertraukos „0Septyni“ toliau palaikė aukštą tempą ir skirtumas ištirpo iki vienženklio. Vis dėlto, „Alta transportas ‒ United 2“ vėl pradėjo smeigti tritaškius metimus ir komandas skyrė 20 taškų ( 57:77). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „Alta transportas ‒ United 2“ neišvaistė pranašumo ir grupių etapą užbaigė be pralaimėjimų, rezultatu – 81:106

„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ lengvai peržengė šešioliktfinalio barjerą įveikdami KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)