UNO vs Grande (70:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 884

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Grande“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Grande“ ,kurie puikiai išnaudojo progas puolime ir „UNO“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės aikštelės šeimininkai atsigavo tiek puolime, tiek gynyboje ir užbaigė kėlinuką su 2 taškų pranašumu ( 18:16). Antrame kėlinyje toliau šeimininkai kontroliavo situaciją, bet kėlinuko pabaigoje „Grande“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 31:34

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova dėl kiekvieno aikšelės centimetro ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą ( 44:49). Ketvirtame kėlinyje „UNO“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir išlygino rezultatą. Per likusias keturias minutes „Grande“ sukrapštė tik du taškus, o „UNO“ sėkmingai žaidė puolime, kur tai leido iškovoti pergalę, rezultatu – 70:64 (18:16, 13:18, 13:15, 26:15)

Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)