Kauno švara vs Baltic Transline (98:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno Švara nesunkiai susitvarkė su Baltic Transline

2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 753

KKL C lygos rungtynėse susitiko puikiai sezoną pradėję bei antroje vietoje A pogrupyje esantys Kauno Švaros (6-2) krepšininkai bei kol kas vos vieną pergalę iškovojusi Baltic Transline (1-6) komanda.
Pirmą kėlinuką, namų sienų pranašumą turintys Kauno Švaros krepšininkai, pradėjo žaisdami kaip ant bangos. Net 14 taškų šiame kėlinyje pelnęs, vienas šeimininkų lyderių Vidmantas Pavilionis, padėjo savo komandai anksti susikrauti 17-os taškų pranašumą ir pasiųsti varžovus į greitą bei netikėtą nokdauną. Antrąjame ketvirtyje suagresyvėjo ir svečių žaidimas. Kiek suprastėjus šeimininkų pataikymui, Baltic Transline nieko nelaukę pradėjo spurtuoti bei palaipsniui sumąžino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Du visiškai skirtingi kėliniai vertė susimąstyti – kuri komanda vis gi turėjo emocinę persvarą? Ar itin užtikrintai rungtynes pradėję Kauno Švaros krepšininkai ar charakterį parodžiusi Baltic Transline?
Trečiąjame kėlinyje rungtynių kontrolę į savo rankas susigrąžino aikštės šeimininkai. Užtikrintai į greitą puolimą bėgusi Kauno Švara kėlinį laimėjo rezultatu 32:18 ir padidino turimą pranašumą iki didžiausio skirtumo šiose rungtynėse – 19-os taškų. Paskutinio ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė greičiu paremtą krepšinį. Spurtuoti nepavyko nei vieniems nei kitiems, tačiau tiksliau mėtę šeimininkai ir toliau palaipsniui didino turimą pranašumą bei užbaigė šias rungtynes pergalingai.

„Kauno Švara“ komandos žaidėjo Pauliaus Vosgirdo komentaras apie rungtynes: „Džiaugiamės, kad pirmą ratą pabaigėm pergalingai. Ir tiek. Laimėjom nes paprasčiausia įmetėm daugiau taškų.“

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:38 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno švara“ iškovojo itin lengvą pergalę (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)Kauno Švara tik po atkaklios kovos palaužė UNO krepšininkus (2019 spalio 30 d., trečiadienis, 00:10 val.)Kauno Švara vargais negalais palaužė KSM 93 vyrukus (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:52 val.)