Ryterna Group vs Batniava (88:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“

2020 sausio 07 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 1017

Sausio 7 dieną 20:45 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Batniava“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 88:70 (22:17, 23:28, 33:7, 10:18).

Rungtynių pradžia abiejoms komandoms buvo vangoka. Pirmus taškus komandos sumetė vos po dviejų minučių žaidimo. Pusę kėlinio komandos darė daugiau klaidų, nei rezultatyvių atakų, tačiau antroje kėlinuko pusėje „Ryterna Group“ paspaudė varžovus po įmestų taškų ir privertę klysti svečius net kelias atakas iš eilės ir spurtavo į priekį. Po pirmojo kėlinio šeimininkai priekyje rezultatu 22:17. Antrajame kėlinyje "Batniava“ komanda ėmė aktyviau žaisti puolime, o šeimininkai savo ruožtu pradėjo vėluoti gynyboje. To pasekoje svečiai surengė kelias iš eilės 2+1 atakas ir užsivedė visam kėliniui. Toliau komandos aktyviai pešėsi taškas į tašką ir kėlinuko pabaigoje rezultatas lygus 45:45.

Trečiojo kėlinio pradžioje viskas apsivertė aukštyn kojom. „Ryterna Group“ susitvarkė reikalus gynyboje, neleisdami varžovams pelnyti taškų daugiau nei pusę kėlinio. O puolime šeimininkams puikiai pakrito tolimi metimai ir kėlinio gale „Ryterna Group“ turėjo 26 taškų pranašumą (78:52). Paskutiniame ketvirtyje liko tik sutvarkyti formalumus. Komandos per daug nesiplėšė ir galėjo pasikartoti derinius. Iki rungtynių pabaigos svečiai šiek tiek sušvelnino atsilikimą, bet pergalę šventė „Ryterna Group“ rezultatu 88:70.

“Ryterna Group“ komandos treneris D.Karosas: „Pradžioje buvom šiek tiek atsipalaidavę. Po švenčių vyrai dar nesusikaupę. Klampios rungtynės, bet svarbu pergalė.“

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Ryterna Group“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2020 birželio 16 d., antradienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)Kauno Rami nesunkiai įveikė Batniavos krepšininkus (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:39 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)