Ryterna Group vs Kauno Rami (96:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 22 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“

2019 spalio 22 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1090

Spalio 22 dieną. 20:45 val. Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai). Rungtynės buvo visiškai be jokios intrigos, dar susitikimo pradžioje įspūdingą spurtą surengę šeimininkai nutolo ir galingu žaidimu sutriuškino savo varžovus. Susitikimas baigėsi rezultatu 96:51 (29:4, 23:7, 18:16, 26:24).

Rungtynių likimas paaiškėjo vos per vieną kėlinuką, „Ryterna Group“ nuostabiai pradėjo susitikimą ir žaibiškai pabėgo tolyn. Pirmąjį ketvirtį „Kauno Rami“ tikrai norėtų ištrinti iš šių rungtynių, nes jis buvo pralaimėtas net 29:4. Antrasis kėlinukas baigėsi taip pat dideliu skirtumu, o tai leido šeimininkams užsitikrinti itin solidų pranašumą. Tragiškai atrodę „Kauno Rami“ prasidedant ilgajai pertraukai atsilikinėjo rezultatu 52:11.

Antroje rungtynių dalyje „Ryterna Group“ aiškiai atsipalaidavo, komanda žaidimo laiką išdalino lygiai visiems krepšininkams, o dabar ekipa su varžovais jau žaidė lygiai. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai buvo tikrai dviejų panašaus pajėgumo komandų akistata, jei ne tas faktas, kad iki ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ atsinešė net 40 taškų pranašumą. Ekipos per likusį laiką tiesiog sutvarkė formalumus, o susitikimas baigėsi rezultatu 96:51.

„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)