KM „Žalgiris“ vs BC „Game On“ (65:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai trečią kėlinuką sužaidęs KM „Žalgiris“ nugalėjo BC „Game On“

2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:38 val., peržiūros: 1143

С lygos starte A. Sabonio krepšinio centre ginklus surėmė C pogrupio komandos – KM „Žalgiris“ ir BC „Game On“.

Rungtynių pradžioje po A. Šimaliūno tritaškio metimo nuo lentos KM „Žalgiris“ nutolo 8:2. Bet BC „Game On“ keliais metimais iš po krepšio labai greitai rezultatą išlygino. Visgi, kėlinuko antroje pusėje svečių užstrigęs svečių puolimas leido KM „Žalgiris“ ekipai pirmą kėlinuką laimėti 16:11.

Antrasis kėlinukas prasidėjo BC „Game On“ spurtu 0:7, o toliau ketvirtis klostėsi taškas į tašką, tačiau su daugybe netikslių metimų bei klaidų. Po pirmosios rungtynių pusės – lygybė 28:28.

Trečiajame kėlinuke dviejų tolimų P. Dembinsko metimų dėka KM „Žalgiris“ kiek nutrūko – 45:36. Pagavę gerą bangą aikštelės šeimininkai visiškai uždominavo šiame kėlinyje, po kurio jau pirmavo 56:40.

Ketvirtame kėlinuke svečius į priekį kiek patraukė R.Kondratavičius ir I.Stonys, tačiau jų dviejų pastangų nepakako ir KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:58 (16:11, 12:17, 28:12, 9:18).

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:57 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)