Birštono SC – „Olimpas“ vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (117:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui

2020 sausio 10 d., Penktadienis, 22:40 val., peržiūros: 1309

Penktadienį, sausio 10 d., Birštono gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Birštono SC – „Olimpas“ (2-5) ir Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ (4-5).

Rungtynės prasidėjo trimis Birštono SC – „Olimpas“ ekipos taikliais tolimais metimais, kurie sužaidus keturias minutes jau leido pirmauti dviženkliu pranašumu 15:3. Kėlinio antroje pusėje šeimininkai pridėjo dar keturis tritaškius, o po pirmo kėlinio buvo priekyje net 33:6.

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštėje šeimininkavo Birštono krepšininkai, beveik visus taškus šį kėlinį sumetę iš artimos distancijos. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 60:16.

Trečiajame kėlinyje puolime užsiautė M.Knyšius, kurio rezultatyvus žaidimas leido ir toliau Birštono SC – „Olimpas“ ekipai solidžiai pirmauti – 89:37.

100-ąjį tašką šeimininkai pelnė sužaidus 34 minutes, kai tuo tarpu svečiai dar net nebuvo sumetę tuo metu 50 taškų. Solidi Birštono SC – „Olimpas“ komandos pergalė rezultatu 117:64 (33:6, 27:10, 29:21, 28:27).

Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:10 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)