Grande vs SK „Mattas“ (76:110)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 21:59 val., peržiūros: 921

Pirmąją pavasario dieną, 20:30 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Grande“ ir svečiai SK „Mattas”. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:110 (15:23, 18:36, 23:28, 20:23).

Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Pusę kėlinio komandos kovojo taškas į tašką ir atrodė, jog užvirs rimta kova, tačiau antroje kėlinio pusėje SK „Mattas“ parodė savo talentą ir staigiai išsiveržė 8 taškų pranašumu. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai toliau pratęsė dominavimą ir neužtruko susikraudami 15 taškų pranašumą. Bėgant kėlinio laikui „Grande“ komanda stengėsi kovoti, tačiau SK „Mattas“ puikiai mėtė metimus ir negailestingais dideliais žingsniai bėgo nuo varžovų. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 26 taškai 33:59.

Antroje rungtynių pusėje komandos staigmenų nepateikė. SK „Mattas“ visiškai neprisleido varžovų arčiau savęs ir tik didino pranašumą. Po trijų kėlinių svečiai jau turėjo 31 taško pranašumą, o ketvirto kėlinio viduryje Matas Morkevičius pelno svečiams 100 –ąjį tašką. Rungtynes komandos pabaigė rezultatu 76:108 pergalę šventčia SK „Mattas“.

SK „Mattas“ komandos treneris Aurimas Dervinskas: „Turėjome ūgio persvarą ir nieko neišradinėdami tuo naudojomės.“

SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)SK „Mattas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.)SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)