GZP vs T.A.D. (74:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1093

Vasario 5 dieną 21:30 val., Kauno kolegija sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „GZP“ (šeimininkai) ir „T.A.D” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 74:55 (21:14, 19:8, 18:14, 16:19).

Rungtynės prasidėjo „GZP“ komandos trimis 2+1 atakomis iš eilės ir lengvu šeimininkų spurtu 9:2. Iškart po to svečiai atsakė keliais taškais iš po krepšio bei tolimu metimu ir rezultatas išsilygino. Iki kėlinio galo „GZP“ komanda greičiu lenkė varžovus ir kėlinį užbaigė pirmaudami rezultatu 21:14. Antrajame kėlinyje šeimininkai visą kėlinį didino pranašumą ir neleido varžovams atsipalaiduoti. Po dviejų kėlinių priekyje „GZP“ rezultatu 40:22.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje liko panašus kaip ir pirmuose kėliniuose. „T.A.D“ komanda vis dar sunkiai perkando varžovų zoninę gynybą. Pirmus taškus svečiai pelnė tik 5 kėlinio minutę, o „GZP“ toliau nesustabdomai didino pranašumą. Kėlinio pabaigoje „T.A.D“ suvertė kelis taškus iš po krepšio ir po trijų kėlinių rezultatas 58:36. Paskutinio kėlinio pradžioje „T.A.D“ smeigia tritaškį ir šiek tiek pagreitina žaidimą prieš be keitimų žaidžiančius „GZP“, tačiau didelio skirtumo sumažinti nepavyksta ir „GZP“ švenčia pergalę rezultatu 74:55.

“GZP“ komandos treneris Jomantas Eibukas: „Patirtis lėmė pergalę. Su visa pagarba varžovams, bet esame aukštesnio meistriškumo ir labiau patyrusi komanda.“

„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje palaužė „T.A.D.“ pasipriešinimą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 19:57 val.)„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)