Ariogala vs Birštono SC – „Olimpas“ (53:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 21:38 val., peržiūros: 1182

Vasario 10 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Ariogala“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 53:77 (14:26, 12:11, 6:20, 21:20).

Rungtynės prasidėjo penkiais Birštono komandos tolimais metimais be atsako, iš kurių keturis sumetė Mantas Seilius. „Ariogalai“ pavyko atsidaryti savo taškų sąskaitą, bet nedelsdami paprašė minutės pertraukėlės, po kurios situacija šiek tiek pasitaisė. Svečiai toliau svaidė tolimus metimus, tačiau daugiau jų skrido pro šalį, o „Ariogala“ patikimai rinko taškus iš po krepšio. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:26 svečių naudai. Antrajame kėlinyje „Ariogala“ komanda pagreitino žaidimą ir suaktyvino gynybą. To pasekoje pavyko šiek tiek apmažinti varžovų pranašumą iki 7 taškų. Tačiau kėlino pabaigoje Birštono komanda sužaidė sėkmingą atkarpą ir susigrąžino dviženklį pranašumą 26:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai visiškai subyrėjo puolime. Per daugiau nei 8 minutes „Ariogalai“ pavyko įmesti vos 2 taškus, o „Olimpas“ to tarpu padidino savo pranašumą iki 25 taškų. Kėlinio gale šeimininkams pavyko surengti dar kelias sėkmingas atakas, tačiau po trijų kėlinių įtikinamai pirmauja Birštono SC – „Olimpas“ rezultatu 34:57. Ketvirtajame kėlinyje „Ariogalai“ pavyko sužaisti gerokai geriau, nei trečiajame kėlinyje, tačiau didžiulio skirtumo panaikinti nepavyko, o ir birštoniečiai nebuvo linkę atiduoti pergalės. Rezultatu 53:77 laimėjo Birštono SC – „Olimpas“.

Birštono SC – „Olimpas“ komandos treneris V. Kapačinskas: „Pradžioje užmėtėm tolimais metimais, o vėliau apibėgom varžovus jaunesniais žaidėjais.“

Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:39 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)