Resmila.lt vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (62:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58)

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 00:11 val., peržiūros: 903

2019 gruodžio 03 d., Antradienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Resmila.lt“ ir svečiai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“.

Nuo pat pirmų minučių komandos sunkiai rinko taškus, krepšys buvo lyg užrištas, ypač svečiams, visgi 5 taškų pranašumą šeimininkai sugebėjo susikrauti pirmojo kėlinio (13:8).

Antrąjame kėlinyje komandos ir toliau mėtė pro šalį, todėl neivienai komandai nepavyko spurtuoti ir prieš ilgąją pertrauką persvarą savo rankose išlaikė „Resmila.lt“ (24:19).

Trečiąjame ketvirtyje „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandai pagaliau atsirišo taiklūs metimai, buvo suaktyvinta gynybą ir prieš lemiamą kėlinį svečiai fiksavo 9 taškų persvarą (35:44).

Ketvirtąjame kėlinyje persvarą savo rankose ir toliau laikė svečių komanda, tačiau „Resmila.lt“ komandos žaidėjas S.Banaitis pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir persvarą rezultatą savo komandos naudai. Svečiai nesugebėjo subauduoti laiku ir taip atidavė pergalę šeimininkų komandai rezultatu 62:58 (13:8, 11:11, 11:25, 27:14).

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandos žaidėjas A.Jankauskas:

Pralaimėjimą lėmė nesugebėjimas atlikti paprasčiausio dalyko – subauduoti.

„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Resmila.lt“ įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)