Gemavila vs 0Septyni (70:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką

2020 vasario 26 d., Trečiadienis, 09:06 val., peržiūros: 1169

Vasario 25 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „0Septyni“ (svečiai). Nors „0Septyni“ šį vakarą susirinko vos penkiese, tačiau komanda varžovams priešinosi iki pat pabaigos ir tik paskutinėmis minutėmis „Gemavilai“ pavyko įtvirtinti savo persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:67 (16:12, 18:21, 16:13, 20:21).

Pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, nors „0Septyni“ neturėjo keitimų ir pasisaugojo gynyboje, tačiau puolime didelių problemų neturėjo, gana lengvai rinko taškus ir išlaikė intrigą. Tuo tarpu „Gemavilos“ rotacija buvo kur kas didesnė, bet komanda nesugebėjo tuo pasinaudoti ir prasidedant ilgajai pertraukai „Gemavila“ buvo priekyje tik minimaliu skirtumu 34:33.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai pagaliau nutolo, kelis kartus jų pranašumas buvo pasiekęs ir dešimties taškų ribą, bet svečiai vis atsitiesdavo. Toks permainingas žaidimas vyko iki pat susiitikimo pabaigos, nors galiausiai pergalę įsirašė „Gemavila“, tačiau tai tikrai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:67.

Povilas Venclovas („Gemavila“):

„pagaliau po ilgos pralaimėjimų serijos iškovojome pergalę. Deja, pačiu žaidimu negalime pasidžiaugti, vienintelis teigiamas dalykas buvo pergalė“.

„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus (2020 kovo 03 d., antradienis, 00:05 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje palaužė „T.A.D.“ pasipriešinimą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 19:57 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:29 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:32 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)