Sparta vs Ariogala (63:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 1299

Lapkričio 5 dieną, 19:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Ariogala“ (svečiai). Nors „Sparta“ šį vakarą susirinko negausiai, vos šešiese, tačiau metė labai rimtą kovą varžovams, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. „Ariogala“ pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 63:67 (17:11, 14:22, 21:15, 11:19).

Nors rungtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau krepšininkai greitai apsiprato aikštelėje, o pirmieji į priekį nutolo „Spartos“ krepšininkai. Tiesa, jų pranašumas nebuvo didelis ir dar antrojo kėlinuko metu svečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Prasidedant ilgajai pertraukai „Ariogala“ buvo priekyje dviem taškais, rezultatu 31:33.

Antroje rungtynių dalyje komandos žaidė labai banguotai, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o žaidėjai po truputėlį prisirinko pražangų. Galiausiai intriga persikėlė į paskutines minutes, o čia sėkmė jau buvo „Ariogalos“ pusėje, svečiai sumetė svarbius metimus ir susikūrė nedidelį pranašumą. „Sparta“ dar bandė kovoti, bet komandai nebeužteko laiko atsitiesti ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:67.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Be derinių“ krepšininkams (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:02 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 21:27 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2020 kovo 03 d., antradienis, 21:36 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)