Ryterna Group vs KMAIK (75:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Paskutiniame kėlinyje atlošę 20 taškų pergalę išplėšė „KMAIK“

2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 697

Lapkričio 12 dieną 20:45 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:77 (22:13, 20:15, 25:17, 8:32).

Nuo pat rungtynių pradžios komandos žengė į aikštelę susikaupę ir pasiruošę kovoti. Kiek daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė koja kojon, tik antroje kėlinio pusėje „KMAIK“ prarado susikaupimo bei prametė kelis metimus pro šalį, o tuo pasinaudoję „Ryterna Group“ išsiveržė į priekį ir kėlinį užbaigė turėdami 9 taškų pranašumą (22:13). Antrąjį kėlinį komandos pradėjo ta pačia nata. Varžovai keitėsi sėkmingomis atakomis tačiau skirtumas nekito beveik visą kėlinį. Tik antro kėlinio pabaigoje „Ryterna Group“ padidino skirtumą iki 14 taškų (42:28).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko surengti kelias sėkmingas atakas iš eilės ir įgyti 20 taškų pranašumą, taip gerokai apsunkinant reikalus varžovams. Dar labiau „KMAIK“ komandai apsunkino reikalus 10 komandinių pražangų per kėlinį, kurios leido varžovams rinkti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos. Po trijų kėlinių priekyje vis dar „Ryterna Group“ rezultatu 67:45. Ketvirtajame kėlinyje „KMAIK“ netikėtai pateikė staigmenų vartžovams. Nuo pirmos kėlinio minutės pradėjo spausti šeimininkus ir tuo išlošė spurtą 11:0 per tris minutes. Toliau pora minučių komandos rinkosi komandines pražangas ir laikėsi skirtumas tarp komandu apie 8 taškus. Iki tol, kol „KMAIK“ smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir likus žaisti 3 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatą išlyginą. Likusias tris minutes komandos stengėsi išsiveržti į priekį, tačiau to nepavyko padaryti nei vienai komandai iki pat paskutinių sekundžių, kai svečiams pavyko įgyti 2 taškų pranašumą. Likus 10 sekundžių, šeimininkai dar bandė gelbėtis bauduodami varžovus, tačiau nieko nepavyko padaryti. Pergalę šventė „KMAIK“, laimėjusi paskutinį kėlinį rezultatu 32:8.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Ryterna Group“ ir keliauja tolyn (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)Po įnirtingos kovos triumfavo „KMAIK“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)