Neveronys ‒ KKA vs Ryterna Group (81:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą

2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1218

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Neveronys ‒ KKA" ir "Ryterna Group".

Rungtynės prasidėjo šeimininkų zonine gynyba, tačiau "Ryterna Group" draskė gynybą tolimais metimais ir "Neveronys ‒ KKA" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:13). Per likusį laiką šeimininkai po truputį įgavo pagreitį, kur susikrovė dviženklį pranašumą ( 28:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau "Neveronys ‒ KKA" pademonstravo savo potencialą, kur tritaškiais metimais tolo nuo varžovų. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje "Ryterna Group" sužaidė sėkmingą atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų – 48:39.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, toliau vyko apylygė kova. Tik paskutinėmis minutės "Neveronys ‒ KKA" pasididino pranašumą iki 14 taškų ( 66:52). Lemiamame kėlinyje "Ryterna Group" toliau strigo zoninėje gynyboje, o "Neveronys ‒ KKA" stabiliai išlaikė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, įpusėjus kėlinukui svečiai ėmė mažinti skirtumą, bet "Neveronys ‒ KKA" atsilaikė prieį varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 81:66

Po laimėtų rungtynių "Neveronys ‒ KKA" ekipos treneris, A.Karpavičius, teigė:

"Kiekvienais metais su varžovais sunkiai sekasi žaisti, gal neparankus varžovas. Praeitais metais irgi teko pakovoti ketvirtfinalyje. Pagarba Jiems."

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)