BC „Game On“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (69:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 14:40 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 1261

Sekmadienį, vasario 16 d., Kauno kolegijos didžiojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Game On“ (7-8) ir Birštono SC – „Olimpas“ (7-6) ekipų.

Rungtynių pradžioje po dviejų tolimų metimų Birštono SC – „Olimpas“ pirmavo 6:11. Visgi, kelis metimus iš po krepšio, kelis tritaškius pataikė ir šeimininkai, kas leido po pirmo kėlinio jiems būti priekyje 21:16.

Antrajame kėlinyje ir toliau iniciatyva priklausė BC „Game On“ krepšininkams, kurie įpusėjus kėliniui nutolo dviženkle persvara. Nepaisant trijų svečių tolimų metimų, BC „Game On“ išlaikė turimą dviženklį pranašumą ir po I. Spūdžio tritaškio paskutinę kėlinio sekundę prmavo 42:32.

Trečiajame kėlinyje daug geriau birštoniečiai atrodė puolime ir likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos po kelių greitų atakų atirpdė savo deficitą iki 52:49. Tada E.Ramanauskas vėl didino šeimininkų persvarą iki aštuonių, bet Birštono SC – „Olimpas“ tolimų metimų dėka sugebėjo persverti rungtynių svarstykles ir pasibaigus trečiam kėliniui pirmavo 57:58.

Lemiamame kėlinuke kova vyko taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Sėkmingiau varžovų klaidomis pasinaudoję svečiai iš Birštono išsivežė pergalę iš Kauno. Galutinis susitikimo rezultatas 69:74 (21:16, 21:16, 15:26, 12:16).

V. Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“) pasveikino visus su Lietuvos Nepriklausomybės diena.

Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)