Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Sparta (77:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 1224

Sekmadienį, Vasario 9 dieną, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ bei svečių „Sparta“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų taškais, bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai. Sužaidus keturias minutes šeimininkai šešiais taškais pabėgo į priekį 11:5. „Sparta“ ekipa surengė spurtą 0:5 ir likus mažiau negu minutei išlygino rezultatą 14:14, dar svečiai pataikė vieną baudos mėtimą ir galėjo džiaugtis vieno taško persvarą – 14:15. Antrasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, nors „Sparta“ komanda atrodė pranašesni, kurie pirmavo 5 taškais puse ketverčio. Sužaidus septynias minutes „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pavyko išlyginti rezultatą – 26:26. Per likusį laiką iki pertraukos pradžios šeimininkai surengė spurtą 0:4 ir išsiveržė į priekį dvejais taškais – 34:32.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais metimais – 38:40. Sužaidus dvi minutėes svečiai paspruko keliais taškais į priekį – 38:42. Nors žaidimas vyko tarp komandų apylygis, tačiau „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos žaidėjai buvo stipresni ir labiau pataikė į krepšį. Pasibaigus ketverčiui šeimininkai jau turėjo 10 taškų persvarą – 54:44. Ketvirtajame ketvirty „Sparta“ stengėsi sumažinti turimą deficitą, tačiau tam kliudė gana prastas pataikymas, o kai svečiai ir pradėdavo sėkmingai mažinti atsilikimą, šeimininkai grąžindavo turėtą persvarą. „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ šiandiena šventė pergalę rezultatu – 77:60.

„Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos treneris M.Giedraitis: Pergalę lėmė susikaupimas ir gynyba. Nors šiandiena kelių savo lyderių neturėjome, bet gynybos pagalba šiandiena pavyko laimėti.

Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Be derinių krepšininkai vargais negalais iškovojo pergalę prieš Asociaciją ‒ Lietuvos karininkų ramovė (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:13 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)